• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Razmjena Zamjena

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Mijenjam: sijeno u kockastim balama, odojke, prikolicu za drva za mušku simentalsku telad starosti oko 10 - 40 dana . 099/216-5674
Sve opcije otvorene pm, mob, postovima.
Cijene:
sijeno 10kn/bala
odojci 15kn/kg
prikolica 2000 kn

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Cijena na sajmu je 13 kn ko i kod tebe al cijena ide gore i ja nebudem cijepidlačio jer mijenjam, za sad prodajem po 15 svojim mušterijama, a čuj sve je stvar dogovora nije beg cicija.....

A

AGRIPLUS65

Guest
ma sve stima samo iz mog kraja se islo uvjek u vrbovec radi manje cjene,a i 15 kn nije cjena nego poklon.

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
ma sve stima samo iz mog kraja se islo uvjek u vrbovec radi manje cjene,a i 15 kn nije cjena nego poklon.

E pa baš sam pitao "mtd 001" kakva je situacija kod vas jel bi ja mogao doć prodavat odojke jer je tak bilo kak ti veliš išlo se k meni kupovat i k tebi prodavat a sad ga ježi neznam kam bi se okrenuo.

A

AGRIPLUS65

Guest
E pa baš sam pitao "mtd 001" kakva je situacija kod vas jel bi ja mogao doć prodavat odojke jer je tak bilo kak ti veliš išlo se k meni kupovat i k tebi prodavat a sad ga ježi neznam kam bi se okrenuo.
e zajeba bi se kod nas su ukinuli sve sajme jedino akces vozit od kuce do kuce.

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Kaj tak mala cijena za prikolicu??:scratch:scratch

Čuj tam u postavkama ovog foruma piše šta sve treba biti kada se piu postovi, oglasi itd . Cijena je stavljena okvirno, a i tk mala cijena kak ti veliš pa opet niko da kupi pa sad idemo probat zamijenit, možda bu više sreće. Dal sam i u oglas, za sad nitko niš ,,,,ni da pita :confused:
Ak znaš tko treba, znamo se, pošalj ga.

V

Vjerni983

Guest
A jebi ga sad več rjetko kome treba...do na godine...

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Prikolica ima gume 10.oo x 20 cola,osovina od autobusa, šasija od U profila 10 x 10, ukupne dužine 6m, tovarni prostor 5x2m.

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Mijenjam: sijeno u kockastim balama, odojke, prikolicu za drva za mušku simentalsku telad starosti oko 10 - 40 dana . 099/216-5674
Sve opcije otvorene pm, mob, postovima.
Cijene:
sijeno 10kn/bala
odojci 15kn/kg
prikolica 2000 kn

U ovoj ponudi zamjene isključujem sijeno, prodano, ostalo ostaje.

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Kam si uvalil sjeno?

Preko oglasnika tipu u Karlovac, točnije Vukmanički Cerovac po 9 kn balu.
Išao je prijatelj sa šleperom prema Rijeci pa smo usput natovarili bale i odvezi pa sam dalje imao mali izlet do Rijeke i nazad. Meni dobro prijatelj ionak bi išao prazan.

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
jel još imaš onog sjena za štraju/stelju ja bi uzel koliko mi stane u kombi.

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
" Božična akcija"
ima još sijeno za stelju (štrju) oko 200 bala cijena 5 kn bala.

B

BAGERISTA

Guest
TGo je ljepo,,,vidim poli tebe i božičnih akcija ima,,,,,,,,,....sretno..:D

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
:scratch:scratch
gruntam ne da mi treba i ovog je dost il čekat friško.

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
čekaj čekaj nebu dugo bilo , ide bolje ovo za stelju neg dobro sijeno :rolleyess:

Najnoviji postovi

Na vrh