• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 6911

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Od pregrijavanja gumice cilindara pustile vodu u karter,glave dolje,karter dolje,sklopovi van,premjeriti radilicu ako je dobra samo nove ležaje a sklopove ili nove ili samo nove karike.To ne bi trebalo izaći puno novaca a bio bi siguran što imaš.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,067
Stala mi vura na Zetoru. Pokazuje radne sate, ali je zakovala kazaljka i ne pokazuje okretaje. Zamjenjena je nedavno i napravila je cca 200 radnih sati. Imao sam u rezervi drugu pa ju idem zamijeniti. Prije sam provjeril da li se sajla vrti da ne bi ona ili pinjom bili potrgani. Sajla se okretala i krenuo sam sa zamjenom sata. Znoj curi niz lice, ali ja ne odustajem. Zamijenim vuru, natrag sve spojim od elektrike i reko to je to. Idem probat vužgati traktor, vura se vrti, odem do voćnjaka da vidim kaj se tamo dešava. Po povratku nova vura opet zakovala na 1000 okretaja i ni makac više. Radne sate pokazuje, kao i stara, ali obrtaje ne. Kaj sad? Imam u rezervi drugi pinjon i sajlu, reko možda je ipak u njima greška. Idem i to promjeniti kad sam već potratil dan na to. Usput se potrgao dihtung na pinjonu, a drugi nemam. Ajde rezat novi. Složim sve to i idem probat. Sad mora biti dobro. Dižu se okretaji na vuri do 1000 okretaja i opet zakuje. Nova vura, još jedno smeće od dijelova. Nisam više imao snage pa sam odustao. Na sreću imam gore namontirani i digitalni sat/vuru, ali ga još nisam iskalibriral, a čini mi se da pokazuje više okretaja nego što su u stvarnosti. Evo još jedne potvrde koliko su kvalitetni novi dijelovi.
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,702
Ovakav sat
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-06-23-15-17-47-06_680d03679600f7af0b4c700c6b270fe7.jpg
    Screenshot_2023-06-23-15-17-47-06_680d03679600f7af0b4c700c6b270fe7.jpg
    20.6 KB · Pregleda: 11

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,573
Točno, samo kaj sam prije deset i više let misli da se bum v penziji bavil samo s ribičijom pak sam kupoval prute i udice. :cry:
A čamac, da ne velim brod?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,573
Imaš praf, ni Dudek ni imel čamca... čak ni beciklina
 

Najnoviji postovi

Na vrh