• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 6911 - prednosti i mane!

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Pridružen(a)
15 Stu 2009
Poruka
16,226
Željac misli na onakav protvanj kakav svi Ursusi imaju u orginalu.

Mata3b3

Novi član
Pridružen(a)
13 Ožu 2018
Poruka
1
Pozz. Imam problema sa Zetorom 6911. Desni kotac blokira, osjeti se da traktor tesko vuce,a kad se malo odzraci na onom sraficu za odzracivanje dalje nema problema. Koji bi bio uzrok tome?

jd4755

Aktivni član
Pridružen(a)
27 Lis 2007
Poruka
1,127
Vidi štangice na glavnim kočionima,moraju vraćati do kraja jer inače ostanu cijevi pod tlakom.Ili su gumice na glavnima nabubrile pa onemogućavaju povrat ulja u posudu.Uglavnom je nešto vezano za njih.

zeljko kz

Dobro znana faca
Pridružen(a)
10 Kol 2012
Poruka
6,889
Da blokira celinder u kotaču ne bi pomoglo ispuštanje ulja , znači da se prenapumpava krivac mali razmak na štangicama , nečistoča ili narasle gumice u gl celinderu .

4340

Član
Pridružen(a)
2 Ožu 2018
Poruka
117
Čestitam na kupnji. Neka napravi 7, 8 tisuća radnih sati pa se onda slobodno počne kvariti.

Ivan KC

Aktivni član
Pridružen(a)
17 Sij 2012
Poruka
2,130
Super onda, kad bi ja nasel nekaj takvo mozda bi isto kupil.

zeko1982

Član
Pridružen(a)
2 Ruj 2016
Poruka
101
ja iso u karlovac po njega,bio na njuskalu,slucanjo vidio i ujutro bris po njega 44,400 plus prevoz,jos treba slozit struju i na reg..

Na vrh