• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 6911

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,928
Željac misli na onakav protvanj kakav svi Ursusi imaju u orginalu.
 

Mat

Novi član
Tu od
13 Ožu 2018
Poruka
9
Pozz. Imam problema sa Zetorom 6911. Desni kotac blokira, osjeti se da traktor tesko vuce,a kad se malo odzraci na onom sraficu za odzracivanje dalje nema problema. Koji bi bio uzrok tome?
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Vidi štangice na glavnim kočionima,moraju vraćati do kraja jer inače ostanu cijevi pod tlakom.Ili su gumice na glavnima nabubrile pa onemogućavaju povrat ulja u posudu.Uglavnom je nešto vezano za njih.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Da blokira celinder u kotaču ne bi pomoglo ispuštanje ulja , znači da se prenapumpava krivac mali razmak na štangicama , nečistoča ili narasle gumice u gl celinderu .
 

zeko1982

Član
Tu od
2 Ruj 2016
Poruka
129
u petak stigo 6911

ima samo 99 sati,stao sat vjerovatno,gledo sajlu spojena je
 

Prilozi

  • IMG_20190510_192617.jpg
    IMG_20190510_192617.jpg
    78.2 KB · Pregleda: 65

4340

Dobro znana faca
Tu od
2 Ožu 2018
Poruka
374
Čestitam na kupnji. Neka napravi 7, 8 tisuća radnih sati pa se onda slobodno počne kvariti.
 

zeko1982

Član
Tu od
2 Ruj 2016
Poruka
129
ja iso u karlovac po njega,bio na njuskalu,slucanjo vidio i ujutro bris po njega 44,400 plus prevoz,jos treba slozit struju i na reg..
 

Ivan3179

Novi član
Tu od
23 Tra 2020
Poruka
1
teško kardan se uključuje ? nekad moram ugasit traktor pa uključit kardan neznam koji mu je problem
 

Jaganjac

Novi član
Tu od
2 Tra 2020
Poruka
1
Pozdrav zetoraši.
Naime,dugo posjedujemo obiteljski 3511s,samo pohvale. I prije par tjedana sam pojačao ergelu sa 6911,zapusten ali sa papirima i diskontna cijena. Nakon početnog oduševljenja sa oooobiljem snage, prvi problem, temp u crveno. Zamijenjen potpuno uštopan hladnjak. Nakon toga temp. OK, ali skontam bijelo ulje. Zamijenim brtve glave.... Ali i dalje emulzije od novog ulja... Što dalje? Molio bih odgovor od nekoga tko uistinu poznaje, drage nam, zekane!Hvala!!
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Jednom sam imo isti problem na autu,naime filter ulja je ujedno bio hladjen pomocu vode koja je kruzila oko njega i tu je pustalo te se mijesalo,sad neznam dal tako ima i tvoj traktor.
 

Najnoviji postovi

Na vrh