• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

debeli75

debeli75

Novi član
Tu od
23 Ruj 2020
Poruka
3
Pozdravljam sve na forumu. Ja sam u kasnim četrdesetima, nakon smrti oca, naslijedio OPG, a kako se do sada baš i nisam previše bavio sa zemljom i mehanizacijom, imat ću dosta pitanja oko svega. Radi se o 4.5 hektara zemlje u Ravnim kotarima, na 7-8 njiva, od kojih je najveća 2 ha, zatim traktoru Zetor 5211 iz 85., sa priključcima, koji prazni akumulator, ima cijeli krug lufta u volanu, a ni hidraulika mu baš ne radi kako treba. Kod nas se obično radi sa povrćem, krumpiri, mrkva, kupus, a ja bi radije malo radio sa voćkama, badem, višnja, masline, plus djetelina na zemlji koja je u bari.
 

Najnoviji postovi

Na vrh