• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz Fahr Agrotron K 110

Humko

Novi član
Tu od
2 Sij 2024
Poruka
1
Pozdrav svima,
Novi sam u vašoj obitelji Deutza, pa vas sve skupa ljepo pozdravljam i želim puno uspjeha u novoj godini.
Do sada sam bio u obitelji John Deere i, evo po prvi put kupio sam k110. Nisam naišao tu za sada barem neku temu da ste raspravljali nešo o tom modelu, pa ako netko ima ili je imao kakva iskustva volio bi da me informirate. Jer gledam na internetu dosta su šture te informacije što se tiče kataloga ,djelova il sl. il još nisam naišao na stranicu.
lp.
 

pačo

Novi član
Tu od
13 Tra 2023
Poruka
4
Meni se dopada ta serija K i želja mi je u narednih par godina i sebi priuštiti jedan ali isto me zanimaju informacije o tom traktoru,ali po meni je dobar stroj a spec imate na stranici Konedata,lp
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh