• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gorivo ti ljuto ...

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,077
E-poljoprivreda pa pogledaš. Ili nazoveš na info telefon. Radi 0-24 automat.

Ili ako baš hoćeš kad izađem iz šupe provjerim ti ja.

Evo nije sjelo. Zvao automat
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,156
Hvala ti.
Baš glupost, da oni ne mogu sa 2.1. pustiti novu kolicinu goriva, nek idu u muški spolni organ od ovce.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ekipa zadnje dane u staroj stoji u redu kako bi potrošila zadnje litre od prošle godine .
Kaj nam to govori ?..da imaju previše i sigurno malo kome treba veća količina prve dane nove ..a i ti ljudi imaju pravo na godišnji , blagdane itd , kaj ne?
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,156
Kakve blagdane, pa s 2.1. svi idu na posel, a pogotovo bi trebali ici ti na drzavnim jaslama, o kojima ovisimo mi svi drugi mucenici.
Ja potrosim sve svoje gorivo vec do kolovoza tekuce godine, pa nemam kaj za dici par dana prije Nove godine.
A treba mi plava ko oko u glavi.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,970
Da ponovimo!
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
Jel zna tko jel plavi dizel dodijeljen, imam staru karticu i ne mogu provjeriti na onaj automatski broj.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,875
I kod mene 0 litara...
Ima tko info kada će dodijeliti količine?
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,077
Teško je kliknuti u sustavu da se dodjeli kad je vani hladno.

A možda je jedina osoba koja to zna kliknuti na godišnjem i na skijanju 😂🤣
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Je pa kaj, Plenky Party svi isto divane, mora da su svi bili kod istog logopeda nakon što su se skotrljali z'brda i isti im je objasnio kako se puno priča, a malo kaže.

Edit:
Mmmm. Mljac, mljac 😋😋
IMG_20240109_100426_edit_364773308147982.jpg
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh