• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hitno potreban Manual

BELORUS

Član
Tu od
15 Velj 2017
Poruka
31
Kolege Molio bih ako netko od vas posjeduje Manual od Rakovice 65.Da mi posalje ,zapravo radi se sto su ovi moji momci iz BiH rastavljali Mjenjac 3 Puta i svaki puta nesto ne sloze dobro ,Navodno sada se salta ide ,ali kad krene Traktor pocinje nesto kociti -gusiti. Vremena nemam da idem u BiH da vidim o cemu se radi !!Ali sam siguran da su nesto zabrljali .Pa sam mislio pokusati pronaci Manual i poslati neka pomocu sematskog prikaza pokusaju vidjeti gdje su pogrijesili .Molim kolege ako imaju da mi posalju Link ili vec sto posjeduju .Hvala:tractor:
 

Najnoviji postovi

Na vrh