• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hrvatski Hladnokrvnjak

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Evo još jednog impozantnog pastuha. Nažalost konj je uginuo ali je bio sila...

8ob8.jpg
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
ne baš sve.Arapi netrebaju a engez mora pobediti u jednoj trki.

U pravu si, nisam ja ni reko da je za sve. Recimo lipicanci polažu ispit radne sposobnosti koji je puno teži od ovoga za hladnokrvnjake.
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Ljep konj je bio, vidim da ideš po raznim manifestacijama sa konjima, dali si bio na Mariji Bistrici na vozočašču s konjima?
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Na Mariji Bistrici nisam bio jer moji konji još ne voze ali jednog dana svakako hocu
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Mogo si i dojahat :(rofl): [YT]http://www.youtube.com/watch?v=9dvsBknIKRQ[/YT]
ak me dobro sjećanje služi na razglas su rekli da bio oko 100 zaprega i 200 jahača, iz mog kraja išlo cca 30-ak jahača, u subotu oko podne krenuli i stigli navečer pa prespavali u šumi tamo do nedjelje.
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Uh bilo bi malo predaleko za jahanje. To da imam arape onda da :icon_biggrin:
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Dojaši svake godine ekipa iz Kutine sa cca 10 konja, ja mislim da im 2 dana trebaju.
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Ne, na arapima, već sam napisao da na arapima pa sam išo nešto prepravljati i onda sam to pobrisal
 

kebir

Član
Tu od
24 Kol 2011
Poruka
339
Ako arapu treba od Kutine do Bistrice 2 dana onda ga više neču imati.
Gajtan,jeli onaj pokojni šarko bil Sokol?
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
Evo tako sam čuo od ljudi. Vjerovatno su u petak krenuli a stigli u subotu navečer.
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Ako arapu treba od Kutine do Bistrice 2 dana onda ga više neču imati.
Gajtan,jeli onaj pokojni šarko bil Sokol?

Je prijatelju, to je Soki od Lovrečića. Mislim da i sad ima pet pastuha. Od ovih sad mi je najljepši Bugar.


gaez.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh