• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

HRVATSKI POSAVAC

B

BC96

Guest
Za to ti je prava adresa Zdrebica...ona si je nabavila zensko zdrijebe posavca i pitaj ju na PM kaj kod te zanima u vezi toga!
 

Jaga

Član
Tu od
28 Velj 2009
Poruka
330
Duga je to priča o kupovini konja. Ako se ne kužiš u konje najbolje da povedeš sa sobom nekog tko zna! :) :)
 
P

palestinac

Guest
ŽDREBICA JE STARA 8 MJESECI , KUPLJENA JE NA PODRUČJU VELIKE GORICE , SLIKE ČE BITI
 

Jaga

Član
Tu od
28 Velj 2009
Poruka
330
Izgleda da su jeftine! Kažu ljudi da ih nitko ne otkupljuje pa su svi u komi. :) :)
 
R

Rajtek

Guest
Ako koga zanimaju posvci za kupit. Moj deda imna jedno 30 kom, a i japa i večina ljudi u mom kraju.
Martinska Ves . Sisačka gornja posavina.
 

nikola75

Član
Tu od
16 Stu 2009
Poruka
210
Pozdrav svima;
Šta se dešava sa ovom temom,već godinu dana nema ništa...
Jel netko ima kakva saznanja o budućnosti Posavca u EU, pošto je sad gotovo sigurno da ulazimo u tu EU!?
Da li će se voditi računa da ta autohtona pasmina opstane ili ?
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
A tko ju može zabranit?

Znam da Središnji savez uzgajivača konja Hrvatski posavac radi na nekom projektu sa slovencima.
 

nikola75

Član
Tu od
16 Stu 2009
Poruka
210
Evo slika posavaca sa sajma u Gudovcu:

img3971or.jpg

http://imageshack.us/photo/my-images/641/img3989y.jpg/
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
zbilja prekrasne životinje i svima vama koji ih timarite moj naklon i svaka čast na želji i trudu koji im poklanjate:prayer::prayer:
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Prekrasna je, Nikola. Ali daj joj manje zrna,počinje se fino debljati...
 

tomo001

Član
Tu od
11 Pro 2012
Poruka
447
-evo nekoliko slika od moje ždrebice,posavke:

Prekrasna Vam je ždrebica, gdje bi se u okolici Križevaca( vidim da ste iz okolice Križevaca) moglo kupiti posavsko ždrijebe 6 mjeseci do godinu dana staro. Hvala!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

nikola75

Član
Tu od
16 Stu 2009
Poruka
210
Pozdrav Tomo;
-ovako,u okolici Križevaca posavaca ima svega par kobila,nema niti jedne udruge,ima u Cubincu i Križ. Poljani po jedan uzgajivač,bar sam vidio da imaju uz hladnokrvnjake i nešto posavaca. A ždrijebe bi se moglo naći oko Bjelovara,ima par uzgajivača tamo,ima i udruga,pa ću vam na PP poslati neka imena i brojeve da probate pitati,a ima i kod Vrbovečke Dubrave jedan jako dobar uzgajivač,Vukušić se zove,selo je Kostanj.
Ja sam se dosta navozio kad sam kupovao,možda bi bilo najjednostavnije nazvat u savez u M. Ves,jer oni znaju gdje šta ima za prodaju i kakva je kvaliteta.
 

Najnoviji postovi

Na vrh