• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,712
Ajd poslikaj da i to čudo vidimo
Ah da sad se sjetih tvoj ima i gumice na ventilima i automatski hidro španer lanca vjerojatno i hidraulične podizače ventila :hahah:🥱😈
 

mic_hael7187

Član
Tu od
21 Ožu 2022
Poruka
71
Hvala vam,imam i sat i plovk i nije mi problem krunom izrezat rezervoar,napravit dihtung za plovak i spojit plovak ,ali mi je žao rezervoar, imam jedan rezervoar od 533 pa ću na njemu pokušat,nije mi prvi put da eksperimentiram dosad sam ugradio brisač na zadnju šajbu,posudu sa diznom za prskanje šajbe,zatvorio kabinu,napravio okvir sa amortizerima i bravicom za zadnje staklo,rotaciju,radna svjetla, nožni gas,radio tapaciro kabinu,zadnju poteznicu stavio naprijed i još koješta,traktor je u super stanju kupljen nov,sad ima nekih 2000rh
 
Posljednje uređivanje:

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
992
Ajd poslikaj da i to čudo vidimo
Ah da sad se sjetih tvoj ima i gumice na ventilima i automatski hidro španer lanca vjerojatno i hidraulične podizače ventila :hahah:🥱😈
Zaboravio si na varijator faze na bregastoj...
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,146
Hvala vam,imam i sat i plovk i nije mi problem krunom izrezat rezervoar,napravit dihtung za plovak i spojit plovak ,ali mi je žao rezervoar, imam jedan rezervoar od 533 pa ću na njemu pokušat,nije mi prvi put da eksperimentiram dosad sam ugradio brisač na zadnju šajbu,posudu sa diznom za prskanje šajbe,zatvorio kabinu,napravio okvir sa amortizerima i bravicom za zadnje staklo,rotaciju,radna svjetla, nožni gas,radio tapaciro kabinu,zadnju poteznicu stavio naprijed i još koješta,traktor je u super stanju kupljen nov,sad ima nekih 2000rh
Daj malo koju sliku rakete i tih inovacija.
 

DGimt

Aktivni član
Tu od
27 Ruj 2022
Poruka
232
Ako je mjerač razine goriva bez amortizacije, onda bi to moglo biti tako-tako. Imam jednog bez amortizacije na quadu i da malo karikiram, bolje mjeri nagib nego količinu goriva.
 

DGimt

Aktivni član
Tu od
27 Ruj 2022
Poruka
232
Jučer sam prao IMT533 jer ide na tehnički, i nakon pranja kad sam ga upalio, jednostavno nije imao gasa na ručici. Prije toga je radio normalno. Znači, kad sam ručicu povukao na okvirno 80%, on je primio možda 5% gasa. Ugasio ga upalio, par sekundi je imao snage, a onda opet ne prima gas. Probao ga voziti, vuče se ko krepan. Provjerio sam gorivo, bilo je skroz na dnu. Natočim par litara, upalim i nakon toga sve normalno radi, ima snage, vuče i dalje radi kako je i radio (ispravno). Što mislite, jesam li ga negdje zalijao vodom ili nije imao snage jer je nafta pri kraju? Nema mi to s naftom pri kraju baš logike.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,134
Možda imaš smeće u rezervoaru pa ti je zaštopalo izlaz na pipici jer je bilo malo goriva. Probaj ispustiti gorivo i onda skinuti pipicu i očistiti ju. Tu bi trebalo biti i sito ako se ne varam. Usput i malo ispereš rezervoar.
 

DGimt

Aktivni član
Tu od
27 Ruj 2022
Poruka
232
Da, to je i meni nekako bilo u glavi da je možda smeće povukao. Nema sita na staklenoj čašici jer se staro raspalo, a novo je katastrofa, nisam ga nikako mogao zadihtati da ne pušta pa sam stavio čašicu bez njega.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,374
Ubaci onaj filter na crijevo(ja to zovem naletni filter goriva) i ne treba ti sito na čašici ;)
Ovak nešto:
Screenshot_20240503_205404_com.android.chrome.jpg
Tak imam na 549 i nema problema, doduše uspil sam sa sitom složit da ne curi.
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,269
Da ne spamam temu oranje...skinul sam dns kiler..samo zemlja. Dio otisel s kompresorom ostatak samo sa slahom i onim obicnim nastavkom za spricanje. Nije trebal nikaka miniwash. Iz nutra djeluje ok. Kad pustil antifriz van i malo vode kroz njega isla cista voda van. Ne djeluje da bi iznutra bil problem. Posto palo dosta kise danae cekam kad bude moguce pa idem tanjurat. Da vidim dal sam kaj.napravil. 1000010268.jpg
1000010270.jpg 1000010269.jpg
 
Na vrh