• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Imt 588

LAKI

  
Tu od
13 Velj 2019
Poruka
1,120
Ovo izgleda kao da ima 22000 sati a ne 2000,sa toliko sati bi trebalo da bude kao lutka i da ima fabričke gume na njemu,ali opet zavisi ko ga je i kako terao i kako odrzavao
 

Vukk

Član
Tu od
2 Svi 2019
Poruka
44
Pa teško je naći neki traktor a da se ne kvari još za taj novac.Zavisi do koliko KS tražiš traktor?I odmah mogu reći da bez duplaka traktora je samo patnja raditi u šumi, znam jer imam i jedan i drugi i bavimo se šumom.
E ne znam koji bi drugi izbor bio,moda,neki universal 445 duplak ali drze cijenu,ako hoces da sluzi

Nekim ljudima traktor troši curi nafta na 20 mjesta boš pumpa dizne nikad rađeni.
A ako ima 101 mm klipove više troši a snage zato ima.
Nedavno sam s 577 radio s 101 koja razlika kida sve.
Ti sebi kupiš kakog rusa ursusa za šumu jeftinog pokidaš kasnije prodaš u dijelovima i dobro.
Ima li neka serija rusa,ursusa do 3000,3500 eura
Pa jeste sve ifra ulogu,meni je na vladimircu nafta curila na bos pumpu

Vukk čini mi se da se taj traktor što ti kupuješ malo više naradio nego što gazda kaže. Njegovo vizuelno stanje kaže da je farban i dosta masan nakucao je on malo više sati.
E ne znam druze,kako bi provjerio najbolje,sta da pitam vlasnika da mi objasni to sto je masan,i jeli farban,pa eto nek je tristo sati 1.200 kg nafte sto ti kazes morao bi biti u boljem stanju,a mozda mu i jesu fabricke gume

Ovo izgleda kao da ima 22000 sati a ne 2000,sa toliko sati bi trebalo da bude kao lutka i da ima fabričke gume na njemu,ali opet zavisi ko ga je i kako terao i kako odrzavao
Najgore sto ne znam,kako bi vidio dal je traktor sati nakucao vise nego sto pise,sta pogledati,po cemu se to vidi sem po izgledu traktora,imam jedan jos sad cu link stavit

Traktor IMT 588 (6.000 KM)

Kako kaze on radio je generalku,ja mislim da je ovo malo novija serija
 

Vukk

Član
Tu od
2 Svi 2019
Poruka
44
Jeli to bolji izbor od,recimo univerzala 445,i univerzala 844s,i jesu li ti rusi zahvalni sto se tice izdrzljivosti drug,imao sam t25 i dosta sam osjedio zbog kvarova(nisam vjest oko mehanike)
Ja cu svakako pogledati ovaj 588 kad dodjem u sarajevo,a mozes li mi reci na sta da obratim paznju,bil mjerio pritisak u stublinama koliki treba da bude 24 bara?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Gajan

Aktivni član
Tu od
27 Sij 2018
Poruka
186
Dobar izbor ti je univerzal 445duplak jak traktor spretan i za šumu i za poljoprivredu.

Rusa bi mogao naći jedino T 40 a mtz nevjerujem
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
A nezz malo je to para teško ćeš kupit dobar za te pare.
Kod nas se nađe tih svakakvih ali nemoš za te pare s dv kupit
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,565
Ja sam samo predložio koji bi se traktor duplak mogao naći za taj novac a gledam ima ih kod nas po oglasima.Rusi su isto dobri samo im nevaljaju one kabine.Ako bi htio kupiti baš dobar traktor onda bi morao pripremiti 8-9000 eura
 

LAKI

  
Tu od
13 Velj 2019
Poruka
1,120
Za te pare mozes naci MTZ 82 stari tip od koga za sumu nema bolji
 

Vukk

Član
Tu od
2 Svi 2019
Poruka
44
Dobar izbor ti je univerzal 445duplak jak traktor spretan i za šumu i za poljoprivredu.

Rusa bi mogao naći jedino T 40 a mtz nevjerujem
Bas sam maloprike gledao mtz 52,ocuvan je s vana 3000e ga cijeni covijek,
Potrazicu 445 svakako

Hoces reci,da nije 588? Hvala na informaciji
Cak sam nasao 558 sa kabinom,staklima,zadnja tipa,ima servo
Sad gledam 558 ima s 44 gore s linka

Ja sam samo predložio koji bi se traktor duplak mogao naći za taj novac a gledam ima ih kod nas po oglasima.Rusi su isto dobri samo im nevaljaju one kabine.Ako bi htio kupiti baš dobar traktor onda bi morao pripremiti 8-9000 eura
Ne treba meni bas ono za hard sumu sto se kaze
Meni bi trebalo 25 metara drva svaki 15 dana,ja bi nekad vozio u prikolici,nekad vlake do puta
Ali eto kako vi kazete,masan motor,i farban odma jma sumnju da je nalupo dosta radni sati

Za te pare mozes naci MTZ 82 stari tip od koga za sumu nema bolji
Nema ih na piku,bio je jedan 3000 eura zeleni,ali je prodat
On bi i bio dobar sto ti kazes,visok snage dosta,jos me zanima za dijelove samo ima li za mtz,a dijelova
 

Vukk

Član
Tu od
2 Svi 2019
Poruka
44
Posljednje uređivanje od moderatora:

LAKI

  
Tu od
13 Velj 2019
Poruka
1,120
Moram se pogledati uzivo da bi se nesto videlo Ali rekao bih da je u boljem stanju of onog 588 nema veze sto je mator njima godine ne znace nista
 

Vukk

Član
Tu od
2 Svi 2019
Poruka
44
Da to 100% ali sudeci po prikolici,on ili izvozi drva ili svercuje
Rekao mi je onaj za 588,dodji pogledaj u svakom poslu, znaci motor u 588 je kao u kombajn zmaja? ima dijelova i to,a bos pumpe pasu od 577 i ostalo,lamele, i slicno samo mi to reci
Kaze da su mu druge gume,fabricke ispucale pa on mjenjao,18.3.19 su gume

Takodje neki mi nudi ocuvan tus t40 2600eura
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,465
Aha e ne znam druze hvala sto si mi rekao pitacu bas,a meni treba za sume,teza je njiva od sume znas i sam...
Imas li ti slucajno neki prijedlog neki traktor do 3250eura da je zahvalan ne kvari se i slicno i ja bi volio torpeda 90 ali nemam toliko kesa haha
Ja sam prodao ursusa 120 ks s prednjom vucom za 4000€. Ispravan naravno
 

Vukk

Član
Tu od
2 Svi 2019
Poruka
44
Koji je to ursus bačo?
Imas li jos neki masina za prodaju,i mozes li dati neki preporuku koji da trazim,dal sa uzimem ovsj 588 na njemu su gume 18.9.30
Dali se isplati kupiti,ima i kompresor
5000 eura cijeni s kiperkom,ali nemam toliko trenutno
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,465
Ursus 1224. Nemam bas misljenje ni o ovom ni o drugima. Nemam iskustva pa ne mogu ni savjetovat.
 

Vukk

Član
Tu od
2 Svi 2019
Poruka
44
Aha posteno receno od tebe. Bolje nego kad ima pojedinaca,pametuju sve,a od mehanike sto su uradili je sklopili upaljac
 

LAKI

  
Tu od
13 Velj 2019
Poruka
1,120
Sto se ti tice Rusa najbolje ti je da pitas savorisa a ja mislim da u sumi nemas dta da trazis bez duplaka
 

Vukk

Član
Tu od
2 Svi 2019
Poruka
44
Nije brdovito u odjelu laki,ima li savo da proda neki traktor? Mozes li ga zvati u temu ovde
 

LAKI

  
Tu od
13 Velj 2019
Poruka
1,120
Ne znam da li ima za prodaju ali ih poznaje u dusu a I sam radi da njima u sumi I najbolje da mu se javis u temi o Ruskim traktorima tamo ce se javiti
 

Najnoviji postovi

Na vrh