• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

International IHC 744

Matek89

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2013
Poruka
149
gume su na 30,40 posto a ja ne radim puno pa idu još......

godina je 75. servo fino radi i sve ostalo dobro funkcionira... pali ko mina.. mrvicu dimi na čep al lijepo tiho radi i na auspuh zdimi samo kod jačeg dodavanja gasa... dakle normalno....

ponudio bih mu 25
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
to bi bila ok cijena po meni... gdje se nalazi taj traktor?
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
pa to je onda negdje kod mene blizu,ja sam 9km od ludbrega...
 

Matek89

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2013
Poruka
149
tko nema u glavi ima u googlu. Slokovec.. Nisam ni ja daleko od Ludbrega
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
je,to je blizu,al ne znam ciji bi bil... slabo ljude znam... morem se raspitat ako hoces... a ima i dobrog pluga kolko vidim,nije skup...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
I jesi li kupil traktora, pošto vidim da oglasa nema??
 

bobe

Član
Tu od
22 Sij 2014
Poruka
312
Ja imam 644 '79g u svem je isti samo taj ima servo i drugačiju kabinu.
Kod mene je 14 godina i samo riječi hvale za njega
Kupi to nećeš požaliti.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,877
matek nisi zadovoljan sa zetorom ili ti je IHC bas zelja?
 

Matek89

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2013
Poruka
149
ja ne koristim puno traktor pa mi je bilo kakav dobar ;)
ja stari i brat čekamo priliku pa kupimo neki traktor malo ga porihtamo i stavimo na oglas ako se proda dobro a ako ne nema veze. Pa onda opet kupimo neki kojem je potrebno malo ljubavi i pažnje i ponovimo postupak..

Preferiramo zetor jer dobro drži cijenu i jeftini su dijelovi i češka kabina je više puta blagoslov iako ima i situacija da je prokletstvo. i daleko od toga da nisam zadovoljan sa 6211. Imali smo kupca koji je kapario makinu ali se nešto izjalovilo.

Čitao sam o IHC samo pozitivne komentare i otišao vidjeti dotičnog iz oglasa... Strašno nam se dopao. ljepše i preciznije sve funkcionira na tom 40 godina starom sa pitaj boga koliko sati nego na zetoru starom 10 godina....
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,877
sve 5 matek,samo koliko sam imao prilike informirati se o IHC traktorima nisu bas na cijeni a niti se prodaju,na njuskalu se vrti konstantno 30-ak istih traktora vec najmanje godinu dana,gdje kad neki novi oglas uleti i ili istekne ili se proda ako je mala cijena ili dobar traktor,...a sad vjerujem da svatko ima svoju racunicu ali ja bih radije kupio neki imt ili zetor i sredio ga pa prodao,jer lakse ce se prodati od IHC-a,i za vecu lovu...

iako sam i ja FAN IHC-a,danas na njsuaklu se pojavio 955 za 33 tisuce kn..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Problem sa IHC-om je to kaj se ljudi boje takve kupovine, to jesu vrhunski strojevi, ali su i vrhunski tjerani u Njemačkoj ili Francuskoj, nisu se šparali i sve ovisi kakve budeš sreče kod takve kupovine, jer djelovi dođu dosta papreno u odnosu na recimo zetora, ali ih ima i nije takakv veliki problem, ali treba biti dobar gazda u svakom trenutku jer se uvjek može očekivati da se nešto potrga.
I meni osobno miriši jedan IHC 70-ak ks i volio bi ga imati doma u dvorištu, ali sam skeptik malo prema djelovima, najgore je kad imaš traktor za kojeg recimo nema neki dio u okolici 30 km i kad se potga usred sezone mora stajati!

Dok se sve sabere nakraju dođeš do računice da je bolje imati jedan IMT, Zetor ili Torpedo jer ima djelova na svakom kiosku i svakog trena su dostupni!
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,877
Slazem se sanana s tobom,samo ako cemo tako razmisljati onda bi se vozili samo zetori i imtovi..ako se dobro sjecam ni tebi na sameu nisu dijelovi bili dostupni odmah,sad ko ima veliku poljoprivredu nebude mu jedan traktor na dvoristu,tako da uvijek ima zamjenu,a ako meni sa par jutara zemlje nesto ode,netko ce mi uskocit u pomoc,dok se ne popravi traktor.
 

zivisic

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
727
IHC je stvarno vrhunski stroj!
Tko to nije koristio, mora probat.
Moj prijatelj je natrag par godina kupio 956xl u Austriji, prvo mi je stroj djelovao puno robusan i grub, ali kad sam ga poceo korisit ousevio sam se.
Slican dojam je na mene ostavili su Steyr i Fendt ali IHC je bolji...za mene najbolji traktori ikad!
Izlivci i obrada su vrhunac mozda uz Liebherr najbolje uopce sto sam vidio.
 

starter

Član
Tu od
17 Ruj 2012
Poruka
193
ja imam case international 845xl i nemam nikakvih problema s dijelovima
imaju 3 trgovine u rh bar koliko ja znam s njihovim dijelovima,nazovem ih uplatim im na racun i sutra je postom kod mene,s tim da sam dosad mjenjao samo cahure kardana na prednjoj vuci,sto je potrosna roba a drugo se na ihc-u ni nemjenja
tu i tamo filteri ulja,goriva,remen a ostalo nema kvarova,samo pali i vozi :cool2:
prezadovoljan sam s tim traktorom
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Koliko ima radnih sati,i koliko godišnje navrti?
 

krunoslav7

Član
Tu od
12 Kol 2012
Poruka
60
Nemrem ovo čitati a da se ne umješam,imam i ja ihc 644 i mogu reči samo dobre stvari za njega,na ihc-u se nema što pokvariti osim potrošnih stvari a to se može nabrojiti na prste na jednoj ruci,potrošne materijale možeš kupiti u svakoj boljoj trgovini,i najbitinija stvar je što su jako mali potrošači iz uvjet da je original bosch pumpa,što neki na njuškalu nemaju,ja sam svog prodavao i odustao od prodaje,jednom kad kupiš ispravan ihc takav više nebudeš kupio kad ga središ,a cijena im je dosta visoka ali u svakom trenutku i vrijede te novce
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Internacional je savršen traktor i ako se nađe dobar godinama si miran ali ako te počne zezati pvp hidraulika teško nači majstora za popravak (starih više nema a mladi se ne kuže) znači da je isto kao i Rimljani gradili ceste i nosili kurturu ali problem kaj su bili "" stari ""
 

bobe

Član
Tu od
22 Sij 2014
Poruka
312
Kod mene sad malo hidraulika popustiali to cu srediti na zimu a u 14 godina napravio je cca 4000 rh.
Samo ulje i filtere mijenjaj a na njemu još uvijek ista vodena pumpa sa kojom je kupljen...
 

Najnoviji postovi

Na vrh