• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

MMir

Novi član
Tu od
9 Sij 2024
Poruka
1
Poštovani, dali su bile uplate za Područja gorsko brdska ...
 

Loory

Član
Tu od
20 Srp 2023
Poruka
39
Da,ali nismo svi dobili
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,098
Piše za masovni ulov. A mi se prijavljujemo za kontrolu štetnika. A to ne piše
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Zorane, ne hebi đoge... Odneseš kutiju, oni fotokopiraju zadnju stranu i to je to. Ne palamudi...

To imaš na tržištu, žute je boje i privlači štetnike, to kupujemo svi zadnjih 5 godina, prijavčjujemo i prolazi. Ne znam što ti sada čeprkaš, a već imaš glistu?
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,098
A onda vi u neku drugu agenciju idete. Mene traže uputstva za upotrebu.

Na zadnjoj strani piše ovo:

Za učinkovitu zaštitu biljaka jednakomjerno objesimo 20 – 24 / 100m2 u nasadu voćaka, u stakleniku i na otvorenom. Kod više vrsta povrća (rajčica, krastavci) preporučamo veći broj ploča. Kada je ljepljiva površina prekrivena štetnicima, zamijenimo je novom.


Meni kažu i u savjetodavnoj i u agenciji da ako to predam da moram toliko staviti.
 

xclub

Član
Tu od
16 Sij 2023
Poruka
60
Dostavlja se račun za kupljene žute ploče, ja ga predam krajem svibnja, i evidenciju postavljanja i nadzora dostavljam prije 30.12.
Malo pitanjce, imam mlade zasade voćnjaka, pa me zanima koja je to mjera za žute ploče, jel to vrijedi samo za eko ili za sve i ako ima netko volje da objasni ili da stavi link gdje ima neke jasne upute za to.
Hvala svima unaprijed!
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,172
Mjera 70.01.01 korištenje feromonskih, vizualnih i hranidbenih klopki. Pročitaj pravilnik koji je objavljen u NN u 12. mjesecu prošle godine i sve će ti biti jasno. Tamo piše što se mora odraditi u kojem roku i koja se dokumentacija mora voditi + odslušati potrebnu edukaciju. To se ne može objasniti u jednome postu.
 

xclub

Član
Tu od
16 Sij 2023
Poruka
60
@lijeskakc
Hvala na odgovoru, u međuvremenu sam istražio i našao sve što me zanima. Za one koje zanima stavljam sliku Pravilnika vezanog za to, a stane sve na A4 i nije tako dugo.
 

Prilozi

  • 20240110_171741.jpg
    20240110_171741.jpg
    47.6 KB · Pregleda: 46

batad

Član
Tu od
10 Lip 2010
Poruka
304
A onda vi u neku drugu agenciju idete. Mene traže uputstva za upotrebu.
Izgleda da zavisi od referenta-ice. Prve dvije godine je bila teška borba za dokazati. Sad su se valjda naučili ali još uvijek kad god mogu nešto izmišljaju i daju svoje tumačenje (naravno pogrešno)
Uglavnom, i po veličini i po upustvima odgovara Bioinput. Nađi na netu.
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,098
Ma naučim od colica. Ista je cijena i oni pošalju uputstva. Udare žig i baš me briga. Nemam snage više se svađati s njima u agenciji
 

COLLY

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2018
Poruka
154
Da li vam je svima sjelo GPP i da li cijela svota? pisalo je 190 eura po hektaru?
 

Veselko

Član
Tu od
16 Stu 2023
Poruka
33
Mi dobili samo preraspodijeljeno. Nekužim šta čekaju sa ostalim uplatama?????
 

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
517
Je li netko koristio mjeru 76.01 osiguranje usjeva. Ja sam danas zvao agenciju šta je sa isplatama, kažu da ove godine neće biti isplate onih 70% jer navodno EU traži postroženja
 

Najnoviji postovi

Na vrh