• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

mmpoljo

Član
Tu od
5 Velj 2023
Poruka
71
Smišni ste, pa kao da oni nešto odlučuju...
Reći će što šef kaže da moraju reći da ne izgube posao.
 

Travica

Aktivni član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
232
Mmpoljo,,,nigdje nitko nikoga ne spominje samo pišemo što je odgovor,,,,svi mi razumijemo da ima ljudi u agenciji koji rade svoj posao al komentirao odgovore na naša pitanja kužiš,,,primjer ja (bili u fizičkoj kontroli kraj 12 mjeseca,,,pa nakon tog u administrativnoj,,,,pa pobogu u kojoj smo sad,,opet u administrativnoj)!!!!!!
 

mmpoljo

Član
Tu od
5 Velj 2023
Poruka
71
Travica... ma znam... ali treba stvarati promisljeni pritisak na pravom mjestu ako zelimo da stvari ikad budu drugacije.
Npr tocan kalendar isplata, na agronetu info kad je pocela neka knt, ogranicit trajanje kontrole (npr. ako u 2 tjedna od otvaranja kontrola nema nepravilnost, se automatski zatvara...,) itd.

A ovako se puno zalimo na nebitne pojedince a nikakve koristi i ucinka od toga...
Krajem krajeva su sada izbori pa bi se i takvi zahtjevi treba postaviti pred one koji bi nesto mogli promijeniti
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,878
Jedini pritisak možemo napraviti 17.4,sve ostalo je lajanje na mjesec.
Mi uvijek "popušimo" kada nešto krivo napravimo,ili kada oni zeznu (monitoring)..tko njih sankcionira kad ne naprave svoj posao,nitko..opet se na nama odrazi njihov ne/rad.
Ovo sadašnje stanje nema smisla jer nezna se tko pije,a zna se da mi plaćamo.
Ako se zna kad idu mirovine,kad idu plaće,kad se moraju platiti doprinosi,porezi,itd..nek se zna i kada se isplaćuju potpore.
Ovak ispada ko najava za turske sapunice , "uskoro" na tom i tom programu.
 

Loory

Član
Tu od
20 Srp 2023
Poruka
39
Sva zajebancija se bu njima vratila na izbora

Jedini pritisak možemo napraviti 17.4,sve ostalo je lajanje na mjesec.
Mi uvijek "popušimo" kada nešto krivo napravimo,ili kada oni zeznu (monitoring)..tko njih sankcionira kad ne naprave svoj posao,nitko..opet se na nama odrazi njihov ne/rad.
Ovo sadašnje stanje nema smisla jer nezna se tko pije,a zna se da mi plaćamo.
Ako se zna kad idu mirovine,kad idu plaće,kad se moraju platiti doprinosi,porezi,itd..nek se zna i kada se isplaćuju potpore.
Ovak ispada ko najava za turske sapunice , "uskoro" na tom i tom programu.
Tako je sve si dobro rekao
 

mmpoljo

Član
Tu od
5 Velj 2023
Poruka
71
Na izborima je kasno, i obicno se napravi vise stete kad se kaznjava, umjesto da se potice pozitivne prakse u predizborno doba.
Skoro pa su bitniji izbori u HPK, jer bi preko javnosti/medija HPK mogao stvarati pritisak "mase" poljoprivrednika, zastupati interese, umjesto da kao pojedinci glasamo iz ogorcenosti. I onda jos uz prosvjede poljoprivrednika kao drugdje u EU bi imalo efekta...
 
  • Like
Reactions: H&S

nisamja

Aktivni član
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
280
Osnovno,oko 11e/ ha , sjelo poslije 15 h. ZABA
Još valjda za mlade, a kaj sa ovom pomoći ratarstvu?
 

jakov02

Aktivni član
Tu od
22 Lip 2016
Poruka
116
Ni ja. Ali sam imao kontrolu za zemlju iza nove godine i još nisam dobio izvještaj o kontroli. Pa možda zbog toga
 

nisamja

Aktivni član
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
280
Budete vidli kaj bu,dok izbori prođu i nova vlada se oformi,čija god bila. Još manje bude novaca za nas,jer mi im ionak ne trebamo,@boskobuha25 je to super napisao. Kontrole dok krenu, samo ovi mali ( koje nitko ne kontrolira) i lopovski giganti budu dobili,mi ostali bumo imali kontrole i kontroline kontrole,dok nam ne ispišu kazne i za zrak koji udišemo. Svakome budu bar nekaj našli.
Tak da, ja mislim,da užasi tek slijede.
Sad je već lutrija naći malo tele za kupit. ( naš interes) Uvoz nas ne zanima.
 

Najnoviji postovi

Na vrh