• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

nisamja

Aktivni član
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
277
Pa eto...
Čula sam da provjeravaju ( sad) svaki potpis jel smo bili na predavanju 🤷
Trenutno se " krave ne vide" kod podnošenja zahtjeva, ne znam jel kod svih ili samo neko područje...
Pa sad budi pametan 🤔
A dok veliš nekome,tko veze nema sa poticajem i poljoprivredom,da nosiš zemlju na analizu, gleda te onak,ko da si sad sletjel sa Marsa pa prodaješ marsovske jabuke.
Bitno da mediji nepoljoprivrednom građanstvu serviraju kolko " su nam dali" .
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,170
Ljudi nemojte se puno čuditi, za sad je još dobro. Dok se formira nova vlada i krenu nove ideje kako ¨unaprijediti poljoprivredu¨ po uzoru na Ameriku onda će biti veselo.
 

68206245

Novi član
Tu od
6 Svi 2024
Poruka
12
Kazu što je odobreno to je isplaćeno čim budete dobili odobrenje mi platimo hhhhh
A tko daje to odobrenje ?????
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,097
Mene samo strah jer koliko čitam borba je za ministarstvo poljoprivrede. Čim se netko od političara bori za nas ne bu to dobro završilo..
 

hk27

Novi član
Tu od
8 Svi 2024
Poruka
6
Upravo zvali agenciju, gospoda kaze da su nam odobrene eko sheme, ali ni ona sama ne zna zasto nije isplaceno i kada ce biti..
 

MakisaKZZ

Član
Tu od
22 Tra 2021
Poruka
63
I meni potvrdili da je odobreno i da ce bit isplaceno tokom ovog mjeseca.Sve si mislim da bude zadnji dan.
 

68206245

Novi član
Tu od
6 Svi 2024
Poruka
12
A meni nije uopće odobreno,kaze nezna zašto
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Travica

Aktivni član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
230
Upravo zvali agenciju, gospoda kaze da su nam odobrene eko sheme, ali ni ona sama ne zna zasto nije isplaceno i kada ce biti..
Sad nazovi ponovno slobodno,,,,garantiran ti da ćeš dobit drugi odgovor 100posto!!!!!
 

hk27

Novi član
Tu od
8 Svi 2024
Poruka
6
jucer je vecina kolega dobila isplatu za leguminoze od 120 do 190 e/ha.. a zasto mi ostali nismo i kad cemo i koliko to nitko ocito ne zna
 

Najnoviji postovi

Na vrh