• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,877
Zvao na 774,izrazito ljubazna gospođa,stvarno sam se ugodno iznenadio,kaže da sljedeći tjedan ide očuvanje travnjaka vrlo visoke vrijednosti,te da ukoliko sljedeći tjedan nebude isplaćeno da je nazovem i vidimo gdje je zapelo..
 

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
262
Još sam vjerojatno u obradi,dala mi je brojeve na koji trebam provjeriti dali nešto nije u redu ali nitko se ne javlja ni na jedan od 4 broja
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Travica

Aktivni član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
230
Zvao na 774,izrazito ljubazna gospođa,stvarno sam se ugodno iznenadio,kaže da sljedeći tjedan ide očuvanje travnjaka vrlo visoke vrijednosti,te da ukoliko sljedeći tjedan nebude isplaćeno da je nazovem i vidimo gdje je zapelo..
Kameru moj nefuram sad neurozu,,,,ti je meni rečeno prije 2 tjedan,,,kao od sljedećeg tjedna ide,,,,a još ni Zpp nismo dobili,,,ma
 

newguy

Član
Tu od
12 Svi 2017
Poruka
94
Divno i predivno 😤🫣😬 30.06 znači
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,172
Ma ne uzbuđavajte se (Šoić). Pa niste valjda očekivali da će biti bolje? Ako jeste onda je za to kriva poznata hlebinska škola naive. Poslije pijanke i derneka uvijek slijedi bolno triježnjenje.

Obećavali vazu i cvijeće, a ispade nešto drugo.
 

newguy

Član
Tu od
12 Svi 2017
Poruka
94
Upravo info: dobrobit životinja..ići će kasno..u 6 mjesecu...gospodine, zakonski rok je 30.06 , budite strpljivi 🫣
 

bilogora

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2015
Poruka
197
Bit će dobro ako bude i u 6 mj

Baš me zanima dal budu moji dobavljači strpljivi ako ja moram biti strpljiv
 

DMaxim

Aktivni član
Tu od
9 Ožu 2020
Poruka
58
Baš me zanima dal budu moji dobavljači strpljivi ako ja moram biti strpljiv
Leguminoze su dobili oni koji nemaju nikakvu kombinaciju s drugim shemama a ostali su u administrativnoj provjeri,provjeravaju se obrazci i snimke pa ako bilo šta bude netočno ili nepopunjeno odbija se potpora a tako i za eko jer se pregleda da li je sve po PS.u,a ako nije nema potpore
Eko će ići tamo iza polovice 6.og ali samo ako je sve zadovoljeno
Zato nemojte se još prerano veseliti jer uvjek postoji mogućnost da se ostane bez potpore
Priredite odvjetnike
 

68206245

Novi član
Tu od
6 Svi 2024
Poruka
12
Pa nije točno jučer su dobili neki koji imaju više shema i kombinacija
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

DMaxim

Aktivni član
Tu od
9 Ožu 2020
Poruka
58
Eto meni to gospođa rekla na 774
Onda očito imaju za svakog od nas posebnu priču
Ali dok ne vidim na računu ne vjerujem nikome ništa
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

matej1256

Novi član
Tu od
7 Sij 2024
Poruka
2
A šta će tek onda bit s mojom isplatom...Prošle godine sam radio bio je na djedu opg imali smo prijavljeno Udio legumimoza soju konvencionalno bez upotrebe gnojiva...Ove godine 24.01 sam prepisao opg na sebe dobio za sada ostatak poticaja ali nisam siguran da je djed uopce predao obrazac za eko shemu....Vjerovatno od toga ništa..
 

DMaxim

Aktivni član
Tu od
9 Ožu 2020
Poruka
58
Tko nije predao ili obrazci nisu propisno popunjeni i odrađena izobrazba od potpore ništa
Poanta ovog svega je da se ljude izbriše iz potpora pogotovo one koji se ne razumiju u administraciju a onda lagano i ostali,tako je počelo s mljekarstvom a završit će s ostalim granama poljoprivrede,Podobni se ne trebaju opterećivati za ovo jer se to na njih ne odnosi
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

matej1256

Novi član
Tu od
7 Sij 2024
Poruka
2
Na predavanjima je bio samo eto ni ja nisam shvatio a ni napravio to kad već on nije...A i totalna glupost po meni prijavit u obrazcu da sam sijao soju što se vidi i u jedinstvenom zahtjevu za potporu...To je izmišljeno eto da ljudi ne dobiju novce...A na kraju sam izgubio s time što ju nisam gnojio...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

DMaxim

Aktivni član
Tu od
9 Ožu 2020
Poruka
58
Oni samo kažu..u pravilniku sve stoji a potpisom na zahtjevu potvrđujete da ste upoznati s tim,nažalost ni oni sami neznaju tumačiti pravilnik
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh