• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

Krumpirko

Novi član
Tu od
9 Svi 2024
Poruka
5
Kako da to napravim, za list G gdje je dobrobit životinja ne mogu niti ući, piše "niste u obvezi ispuniti list G".
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

bilogora

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2015
Poruka
197
A kako znaš koliko trebaš dobiti ???
Uzet sam u obzir dobrobit i eko sheme pa još neke stavke koje nisu isplaćene 100 posto i došao do zaključka da mi tolko fali, a I trebalo bi doći još par eura za ratarstvo pomoć
 

nisamja

Aktivni član
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
278
Ma nije...15.5. a onda idu " ispravci" al ne znam do kojeg datuma...
Rekli su u agenciji ,da ako se krave ne " pojave" da se zahtjev predat mora do 15.5. a onda se unose promjene...🤷
 

Krumpirko

Novi član
Tu od
9 Svi 2024
Poruka
5
Rekli su u agenciji ,da ako se krave ne " pojave"
Neće se sigurno pojaviti same od sebe, treba netko nešto odraditi da se pojave. Trebaju zvati programere u Zagreb da otkriju i riješe problem, a neće se samo od sebe riješiti. To su ti administrativni službenici, briga njih.
 

MarkoD

Aktivni član
Tu od
2 Svi 2023
Poruka
58
U ponedjeljak i utorak se nisu vidjele životinje,jučer(srijeda) su se vidjele životinje. Barem u SMŽ.
Što se tiče roka,ne znam zašto ne produžuju. Kasnili su ionako 20 dana od početka. Trebalo se krenuti sa 04.03. a krenulo se 24.03. I izgleda da će seljak zbog njih opet ispaštati. Oni smiju kasniti sa svime,bez kazni,a mi ni slučajno,odmah problemi.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,877
Produljeno je do 10.6 za izmjene bez sankcija.
Ali pod uvjetom da je do 15.5 prijavljen poticaj.
 

Bracika

Aktivni član
Tu od
23 Ožu 2011
Poruka
217
Produljeno je do 10.6 za izmjene bez sankcija.
Ali pod uvjetom da je do 15.5 prijavljen poticaj.
Zar nije to tamo do 10.mj. izmjene bez sankcija, čak mislim 01.11.
Ako su produljili rom do 10.06. To je onda za prijavu poticaja.

Ja sam čuo da je produljen rok jer ne mogu stići upisati. Večina djelatnika u HPA navodno tek sad ispunjava ovo za eko sheme od prošle godine.
Ovo za čega mi čekamo novac.
Sramota, ne od njih jer oni to nemaju,nego od nas što ništa ne poduzmemo!
 

LUSIMA

Novi član
Tu od
19 Tra 2023
Poruka
2
Zar nije to tamo do 10.mj. izmjene bez sankcija, čak mislim 01.11.
Ako su produljili rom do 10.06. To je onda za prijavu poticaja.

Ja sam čuo da je produljen rok jer ne mogu stići upisati. Večina djelatnika u HPA navodno tek sad ispunjava ovo za eko sheme od prošle godine.
Ovo za čega mi čekamo novac.
Sramota, ne od njih jer oni to nemaju,nego od nas što ništa ne poduzmemo!
 

Prilozi

  • Screenshot_20240509_120031_Chrome.jpg
    Screenshot_20240509_120031_Chrome.jpg
    25.7 KB · Pregleda: 44

Travica

Aktivni član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
231
Nije mi dao vrag mira,,pa sam ih nazvao,,kaže dama da će za vikend znači za vikend raditi odobravanja za očuvanje travnjaka velike prirodne vrijednosti tako da isplatu očekujte u pon ili utorak,,,al naglasak kaže da će raditi za vikend odobravanja Subotu i Nedjelju
 

nisamja

Aktivni član
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
278
Ako je ovo istina, @Bracika ,zašto smo onda mi morali sve ispuniti u roku ? Gdje mi to živimo? Svibanj je,a oni sad unose podatke za prošlu godinu?
Žalosno i sramotno .
 

Najnoviji postovi

Na vrh