• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

Prunus

Novi član
Tu od
21 Lis 2020
Poruka
8
Znači zbog nepogode nisam prijavio dovoljnu količinu u pvp voće,pa ništa
Vjerujem da moras dobiti za onoliko ha na koliko si zadovoljio prinos. Npr.mi imamo 20 ha a zadovoljili smo prinos za 9 ha...dobili.smo u 4 mj.PVP za 8 ha. Ali minimalno zajamčenih 152 eura po ha. Žalost!
 

Travica

Dobro znana faca
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
256
Dal je tko pročitao ovaj članak u Nacional,,,,jel vi sad vidite zbog čega nama vama novci kasne,,,zbog njihova odnosa pati HR poljoprivrednik,,,ma mislim što je previše jeb...je previse
 

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
542
Vjerujem da moras dobiti za onoliko ha na koliko si zadovoljio prinos. Npr.mi imamo 20 ha a zadovoljili smo prinos za 9 ha...dobili.smo u 4 mj.PVP za 8 ha. Ali minimalno zajamčenih 152 eura po ha. Žalost!
Nisi dobio 152eura, nego oko 80 % od 152 eura Ostatak ćeš dobiti u poravnanjima
 

MarkoD

Aktivni član
Tu od
2 Svi 2023
Poruka
82
@atomizer2 auuu budeš cekao odgovor barem 3-4 tjedna,a i onda je pitsnje da li ćeš odgovor dobiti te kakav ćeš dobiti. Vjeruj mi,ja sam im slao 3 maila,na jedan dobio odgovor tek nakon 5 tjedana,i to je bio nikakav odgovor. 😂
 

atomizer2

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
63
Iskreno tome se i nadam ali ajd da i njima budemo dosadni da nesto rade
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,310
Da li je možda tko direktno pisao ravnatelju agencije, ministrici poljoprivrede, državnom tajniku ministarstva poljoprivrede, predsjedniku HPK.... ili pišete na e-mail info i zovete zaposlenike u agenciji? :unsure:
 

atomizer2

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
63
Da li je možda tko direktno pisao ravnatelju agencije, ministrici poljoprivrede, državnom tajniku ministarstva poljoprivrede, predsjedniku HPK.... ili pišete na e-mail info i zovete zaposlenike u agenciji? :unsure:
Da znam pravu adresu navedenih ljudi ja bi poslao mail .
 

Najnoviji postovi

Na vrh