• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kanisteri za benzin i lancol ulje

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Ja ovih dana nabavljam neki kanister za benzin, i sviđaju mi se oni kombi kanistri kaj su 2 u 1,dvoumim se između ova dva. Jer nekak mi se lakše vidi kad je sve u jednom, nek da je posebno.
Ovaj mi je bolji kaj ima mjesta i za alat, ključ za svećicu, turpije, neki manji šerafciger.
I 5litri benzina ide nutra kaj mi se sviđa, to je za moje potebe količina. I ulja 2,5l




can.jpg 303_Husqvarna combi fuel can 1.jpg
Ili ima i ovaj, ali taj je 6litri benzina. I ulja 2,5l

images.jpeg


I kaj odabrati? Ni sam neznam.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,775
Ili ima i ovaj, ali taj je 6litri benzina. I ulja 2,5l
Takvoga imam, ali ga ne koristim. Koristim jedan stariji Husqvarnin model.
Ulje točim unutra samo kad se ide nekam dalje, da se ne nose dva kanistra.
Za oko kuće ulje je praktičnije držati u originalnoj kanti, jer ne treba pretakali a nije problem imati dva kanistra..

Javi se, ak te zanima ;)
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,765
Taj kanister bude za u regal ili ga stvarno misliš koristiti tu i tam, ponekad ?
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Taj odma ide u akciju, meni se baš dopada, ZJ pokazal si mi ga prošli put🙂
Ovaj nebu u vitrini, stara pila je prazna i moram ju natočit.
 

MadFarmBoy

Aktivni član
Tu od
2 Svi 2020
Poruka
204
za gorivo koristim kante od aspena, a ulje u kantama u kojim i kupim, meni su ovakve kombinacije nepraktične
Kanisteri od Aspena su izuzetno kvalitetni, sviđa mi se tvrdoća plastike. Kad potrosim to gorivo, definitivno cu si ih ostaviti i tociti u njih benzin.
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,921
Ja nosim u lidovom krnistru cirka tri litre,ali imam staru Stihl 041 i ona to "spije" samo tak. Je da se nareže i jako puno drv ,ali i mene ubije.
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,612
Kanisteri od Aspena su izuzetno kvalitetni, sviđa mi se tvrdoća plastike. Kad potrosim to gorivo, definitivno cu si ih ostaviti i tociti u njih benzin.
Da a i čep mi se sviđa, neće se "slučajno" odšarafiti pa da se rasipa gorivu
A kolko vi nosite benzina u šumu?
Ovisi na kakav posao idem i sa kojim pilama, ako idem u debela drva onda je potrošnja 7-8 litara, ako idem sa malim onda 3-4
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,547
5 litara ti je i više nego dosta. Ja ako idem s nekim u šumu max potrošimo 7-8 litara sa dve pile. S obzirom da ti imaš ove pile kaj troše ko upaljaći tebi je taj karnister dovoljan za dve godine… 😉
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Kupljenec bez zamerke ali ti 5 litri ne buš potrošil mesec dana :hahah: taj karnister je samo za one koji koriste 555 za delanje a ne ukras :cry::hahah:
I ja bum ju koristil, ali neznam kad🙂kad imam staru koja me vjerno služi🙂
 

Najnoviji postovi

Na vrh