• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kanisteri za benzin i lancol ulje

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Tak je, ja volim imat sve spremno kad se ide, a ne da se riftam 5 do 12,ja se polako sad prilagođavam da ne zagađivam okoliš, šume,eko norme pratim, co2 zagađivanje, čudimo se kaj nema snega, a sami si krivi, sve to ima svoje dečki. Ja sam u trendu i sve pratim kaje najbolje, baš sam in.
Ja kao pomoćni profesionalni šumar pristupam šumi sa puno ljubavi, volim ju delat ali nemam vremena baš, to je probelm, zato moram imati doma sve spremno, kad dojde vreme ja idem.
Do kraja godine plamiram bar 2x iti 🙂
Ovo gorivo je budućnost, manje se troši, manje se pile habaju, extra veliku snagu još daje, a ne zagađuje niš.
 

Najnoviji postovi

Na vrh