• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Konji

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
abrkili kaže:
smiljane,jesu tvoji?
Nisu, nazalost :(
Prvi su snimljeni u Zagrebu na Hipodromu, ali mislim da nisu iz Zagreba (rekao bih da su odnekud iz Slavonije se dosli pokazati), a ovi drugi su iz jednog sela kraj Gospica i znam im gazde.
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
paor kaže:
Prvi su od Jarića iz Sikirevaca.
:) Kako je svijet mali. To je bilo pred dvije godine. Covjek mene i familiju provozao u kociji.
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Paor koji Jaric ime,sa jednim samo radili uslugu na ergeli Djakovo onda je imao IMT-a mislim 560 i 539
 
P

paor

Guest
ma ne Jarić, nego Medvidović Anto... :evil: pardon, mislim jedno, pišem drugo :scratch
 
M

matija

Guest
NOVI SAD/ILOK - Konji oteti ratne 1991. godine iz Lipika večeras su vraćeni u Hrvatsku nakon više od 16 godina.

Pet kamiona sa 66 konja, utovarenih po kiši i blatu na imanju Todora Bukinca u Novom Sadu, u Hrvatsku je prešlo nekoliko minuta poslije 20 sati preko graničnog prijelaza Ilok - Bačka Palanka.

- Najbitnije je da se jezgro ergele Lipik, izuzetno vrijednog i kvalitetnog genetskog potencijala, vratilo u Hrvatsku - izjavio je Čobanković koji je u Iloku dočekao kamione s konjima koji su se nakon kratkog odmora odmah otputili prema Lipiku.

Ravnatelj Uprave za veterinarstvo Mato Brstilo izjavio je novinarima da su svi konji zdravi, većina ih je u dobrom gojidbenom stanju iako dio ima znakove neuhranjenosti. Rekao je i da će stručnjaci s Veterinarskog fakulteta u Lipiku obaviti temeljiti pregled vraćenih konja.

Ministar Čobanković je izjavio kako Bukincu, na čijem su imanju konji bili od konca 1995. i koji je svojedobno tražio isplatu 300 tisuća eura naknade, ništa nije plaćeno već će Hrvatska pomoći srbijanskoj strani savjetima i tehničkom podrškom pri pristupnim pregovorima za EU. Konje, među kojima je samo osam izvornih lipičkih, dok su ostali potomci, u Iloku je dočekao i lipički gradonačelnik Antun Haramija. Prema najavama, u Ilok je trebao doći i Mihajlo Komasović, prijeratni zaposlenik ergele.
 
Z

zoki

Guest
to su susjedovi inače to su preponaši, ja mu samo pomažem kad sprema sjeno i kad je na putu
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
za kolegu bećarinu, davno obećah :mrgreen: ;)

Slika059.jpg


Slika058.jpg


Slika061.jpg


Slika055.jpg


p.s. bila bi jos koja slika da nisam gumu probusio, :blackeye
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
856
I prilog s moje strane. Highland show 2007.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
856
Da iskoristim priliku i predstavim i neki dio prodajnog programa.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
ako itko zna gdje ima ergela koja se bavi uzgojem frizijskog konja?ili gdje bi bilo moguće kupiti ga?
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Ih, ja kupusar, pa se našao ovdje. Pitao bih samo nešto. Zna li itko od prisutnih ima li u hrvatskoj uzgajivać konja pasmine selle francaise? Nekako sam se zainteresirao...
 

Najnoviji postovi

Na vrh