• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krastavac salatar

Miladin

Dobro znana faca
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
1,253
Radio sam do prije dvije godine od tada radim samo plastenike. Radim povrće 26 g. od toga plastenike 14g, na otvorenom sam radio samo papriku, međutim zadnjih godina je bilo veoma teško napraviti papriku da valja pa sam tu proizvodnju potpuno napustio i u bliskoj budućnosti nemam namjeru da to radim.
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
ja sad na proljece napadam na sadnju krumpira ja sam u dalmaciji pa ga mogu u 6mj za dobru cijenu prodati
 

Miladin

Dobro znana faca
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
1,253
Kod mene u Bijeljini skoro svi proizvođači na otvorenom uglavnom vode borbu da vrate uloženo, jedino crvena roga ima neku cijenu ali trenutno (oko50ec) i bostan je skočio na 20ec.
 

Miladin

Dobro znana faca
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
1,253
Preko zime nemam proizvodnje,to vrijeme koristim samo za planiranje sledeće sezone i pripreme za rasad.
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
ja godinama sadim blitvu....zasto ti ne bi probo ako mozes idu ti kod mene 4 otkosa blitve ne vadim je iz korjena
 

Miladin

Dobro znana faca
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
1,253
Ako hoćeš pravo znam da postoji biljka blitva ali neznam dali sam je kad vidio. Ja se držim samo krastavca i paprike, mogao bi preko zime raditi španać salatu ili luk ali neću jer mi zima služi za odmor i prikupljanje energije za sledeću sezonu.
 

PetullaRZ

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
852
Lip pozdrav drustvo moje...kako je kod vas protekla godina uzgoja krastavca..jeli i vas ko mene potopila esirihi coli

Proljetno-ljetni krastavac katastrofa cijene, a ovaj ljetno-jesenski ide super, cijena 6kn i traži se.



Ovo je slikano prije 15-ak dana i ovi vidljivi cvjetovi su pobrani
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
ja još uvijek berem onaj stari,cijena 1,50 i nejde baš nekako.
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
dane kako tako mala cijena

a nije išlo bolje,sad sam nabrao oko 300kg,to će ići nešto viša cijena. još uvijek berem oko 800kg tjedno pa mi žao čupati a i cijena će skočiti pa neka budu još malo.
 

Miladin

Dobro znana faca
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
1,253
Ova pojava me prati dvije godine prvo u ranom krastavcu a sad i u poznom. Đubrivo mu dajem svake godine isto a najviše kalijuma odnos đubriva je 2-1-3.
 

Najnoviji postovi

Na vrh