• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kverneland plugovi

  • Temu pokrenuo kingletic
  • Datum prvog posta

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Dečki pa di je problem...još malo pribrojite i uz onaj plug kupite 240 ks traktor i nema brige jel bude išlo ili ne😂

Sada imam ove (najskuplje ikad) i jako sam zadovoljan!
Jel si ti to novog kupio?
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504

irvine156,​

svaka čast. (y)
Plug je ful opremljen. Jesu ovi pretplužnjaki dobro odrađuju posel, ili bi bolje došli veći?
 

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797

irvine156,​

svaka čast. (y)
Plug je ful opremljen. Jesu ovi pretplužnjaki dobro odrađuju posel, ili bi bolje došli veći?
Ne nije kupljen nov, mislim da je oko 20tE nov!
Mislim da bi predplužnjaci bili bolji uži i viši za moju zemlju.
Inače ti su tvornički bili bez opruga pa sam im ja ugradio, jer bez njih nema oranja kod nas.
120-130ks je dovoljno, problem ih je nosit, treba 5500kg traktora i utezi.
Felga od Lancie 😇
 

Tony1309

Novi član
Tu od
17 Ožu 2021
Poruka
5
Vidim da nemate temu o ovim vrhunskim plugovima.. Nema koji plug se kod nas u nasim uslovima tvrde zemlje ne iskrivi i ne pokida ali samo Kverneland izadje kao apsolutni pobednik protiv te tvrde zemlje..

Obrisan neispravan link.
Želim samo reci za sve buduće kupce kverneland pluga da to nije sigurno najbolji plug,katastrofa kao i Grapak koji to prodaje. Ja kupio novi plug lb 100 koji košta 127 000 kn i onda mi crtala opadaju a i svi predpluznjaci se povili a garancija naravno nije priznata. Ne kupujte te plugove
 

Tony1309

Novi član
Tu od
17 Ožu 2021
Poruka
5
Pa ne znam,rekli su mi da sam orao tešku zemlju. Čovjek koji mi je prodavao plug samo me pitao koji traktor imam i rekao mi ovaj je plug za tebe dobar.
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,139
Ma niš novi kverni loš.
Gledao jednog na caseu 125 štopa se.
Npr kuhn dosta bolje radi od njega
 

Tony1309

Novi član
Tu od
17 Ožu 2021
Poruka
5
Ma ne radi toliko loše ali me sve to nervira. Pretpluznjaci se povili a jedan je i puko a novi košta 1300 kn. Za crtala mi kažu iz Grapaka da nabijem neki komad hrasta da to drži. Halo pa govorimo o plugu koji košta 127000 kn.
 

Tony1309

Novi član
Tu od
17 Ožu 2021
Poruka
5
Sve ja to znam,ali ne smijem si sada dopustiti sud i ne znam šta sve zbog drugih stvari koje želim napraviti
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,532
Nije sad Kverneland zadnje smeće najednom ali nije ni top kvalitet kakav se očekuje... Youtube - Radoslav Adamović, pa čujte kakve je muke imao, nikako uštelat radi tvorničke greške.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
To ti je sve individualno kome je koji plug bolji. Na svima sam vidio svašta, pucane noseće grede, koji dobro rade koji loše rade, a sve top marke. Tu je opet i do onog tko ga koristi, a opet ima i do samih plugova da nisu zlatni. Recimo po Vogelu, odnosno sad Amazoneu je bilo valjda najviše kritika, što pozitivnih, a podosta loših pa bi opet bio moj odabir. Što se tiće same firme koje prodaje, pa ne znam jel uopće mogu spomenut koju da uopće odu izaći na teren vidit što se događa, uvjek je netko drugi kriv. Uglavnom je problem u onom tko radi sa tim oruđem, ali onda se oni ograde tu i taj jedan koji nije kriv jer taj plug nevalja ili nešto najebe.
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Ja sad već imam trećeg kvernelanda i s tim da je ovaj trenutni LB 100,1990 godina a onaj prije je bio LS 95 2002,prije toga LM 100 i izorao sam sa tim starim ragama (naspram tvog) neznam ni sam kolko starih livada ,puste hrastovače tvrde i nikad niš nije puklo il se povinulo osim kojeg sigurnosnog šarafa. S tim da su to uvijek traktori od 200 i više konja vukli il 4 il 5 brazdi.Kakvu to zemlju moraš imati da ti se to događa?? Kakav traktor to vuče i kolko je brazdi,kolko brzo se voziš? Nema šanse da je to sve do kvalitete pluga ako ti s njim donekle radiš kak treba?? A sumnjam da je kvaliteta tih novih toliko lošija od ovih mojih starih.
 

Najnoviji postovi

Na vrh