• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Lamborghini

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
a ima kabinu na jastucima pa se ugodnije vozit a sigurno ima i prednju suspenziju:!:kaj nebudu još napravili hehehe...jel se zna cijena:?:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,824
Dečki, to je igračka. Čista šminka i nikaj više. Naročito onaj filter zraka.
Promijenjena je hauba, koja inače nije takva (stari tip kabine s užim vratima).
Dakle, netko si je dal truda i napravil optički tuning.

Inače, stvar je stara...
 
H

Hurlimann86

Guest
Kako zj kaže šminka, al ljepo je ušminkan a najbolje su suspenzije to puno znači na takvom malom i laganom traktoru, inače ko naš hurlič.
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
meni ne zgleda loše al mi se ne dopada kad je to stari model,da je bar noveši i da ima gumbeke po kojima se more tipkati i igrati se dok ti je dosadno,i ova gljiva samo nek ga zatera v malo vekšu prašinu onda bu imal besplatno brušenje cilindra
 

Nixa

Član
Tu od
24 Kol 2008
Poruka
255
Crna boja nije za traktor, em se skuhaš unutra na suncu bez ozira na klimu i se slabije vidi na cesti po mraku...
Al da mi ga neko da nebi se žalio :)
 
B

BAGERISTA

Guest
Makina,,,nema ča da se reče,,,,,,,,:supz::supz:još poj u njkivu s njim,,,i gas da vidimo,,,kakav je u delu..:mrgreen::mrgreen:
 
V

vedo

Guest
Ljudi pa šta vam je,k'o da je bitno koje je boje,ili da li je stari model ili ne,većina nas sa foruma bi željela imati ovakav traktor(ja prvi 8)).
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
Jel mi moze tko sta reci vise o lamborghiniu 956, kakvi su i jesu li skupi za odrzavanje? Konkretno radi se o ovom stroju http://www.njuskalo.hr/traktori/lamborgini-oglas-3001950

imam ja 955 sa 5 cilindara to su samini motori moj je kupljen prije cca 2 mj.za sada sam prezadovoljan.Što se tiče održavanja nemogu ti ništa reći jor je na mom napravljen servis prije nego sam ga kupio kupljen je na poznato
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,824
r6-110-foto_4183973_17412359_18268457.jpg


moze li neko objasniti kako se vozi ovo cudo

vidim desno narandzastu palicu (1-2-3-4) sa dugmicima sa strane.....vidim takodje da ima kvacilo
dali se vozi klasicno, stisni kvacilo - ubaci u brzinu - pustanjem kvacila traktor krece ili.....?
Fali ti još slika kod volana. S lijeve strane volana ti je power-shuttle (hidraulični reverzer). Na ručici mjenjača imaš tri gumba. Ona dva gore su za powershift (mislim) 4 brzine (svaku mehaničku brzinu "cijepaš" na 4 podbrzine, bez kuplunga). Onaj gumb dolje (ili je jedan naprijed koji se ne vidi, ti je komanda kuplunga, da netrebaš koristiti pedalu pri šaltanju. Možeš i s pedalom (preporučljivo je za pokretanje).

ovaj dzojstik sa zelenim, plavim i crvenim dugmicima, koja je njegova funkcija, moze li se kretati naprijed-nazad ili su dugmici tu smjesteni iz prakticnih razloga.
Gumbići (vertikalno postavljeni parovi) su ti električne komande hidrauličnih ventila za vanjsku hidrauliku (električni "kiper" ventili). Donji crveni sa strelicama su za upravljanje zadnjom hdraulikom traktora (digni spusti), a funkcije EHR-a se (vjerojatno) podešavaju na ovim gumbićima natrag od joysticka. Rekel bi da su one komande na blatobranu od EHR-a prednje hidraulike.
Mario bi ti znal više reći.
 

diabola1210

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
590
imam ja 955 sa 5 cilindara to su samini motori moj je kupljen prije cca 2 mj.za sada sam prezadovoljan.Što se tiče održavanja nemogu ti ništa reći jor je na mom napravljen servis prije nego sam ga kupio kupljen je na poznato

Ovo je perkins masina! I koliko si ga platio ako nije tajna?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,824
Ovo je perkins masina! I koliko si ga platio ako nije tajna?

Ne lupaj bedastoće. Perkins 5 cilindri, zrakom hlađeni???

U njemu ti je Adim Diesel (SAME) 1055 motor.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,824
Aha, 956.
Lamborghini vodom hlađeni motor 1000.6W, nikakav Perkins.
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
Ovo je perkins masina! I koliko si ga platio ako nije tajna?

ma nije tajna 7000 eura ali vrijedi svakog centa prijeći iz imt 565 u ovaj traktor neopisivo više mi ne trebaju antifoni kad se vozim
 

Najnoviji postovi

Na vrh