• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Leocarl

leocarl

Novi član
Tu od
1 Pro 2020
Poruka
1
Ja sam iz Dalmacije,veoma mi je zanimljiv ovaj forum, pa bih želio ponekad razmijeniti iskustva.
Bavim se poljoprivredom iz hobija,uglavnom uzgajam povrće za vlastite potrebe te nešto malo maslinama.
U tome mi pomažu motokultivatori Tomos, Solo i Brumital,koji jedino mogu proći uskim puteljcima na male terasaste vrtove.
Uzgoj baziramo isključivo na prirodan,starinski način,bez korištenja umjetnih tvari,otrova,pesticida i nadamo se da će se
što više ljudi okrenuti tradicionalnoj poljoprivredi i tako sačuvati zdravlje i okoliš za buduće generacije....
 

Najnoviji postovi

Na vrh