• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey ferguson 3670 autotronic

Leon Kušić

Novi član
Tu od
4 Velj 2024
Poruka
8
U pitanju je massey ferguson 3670,dal neko zna kako se vadi pumpa od hidraulike i volana(bočno sa deklinom ili treba kabinu vaditi )?
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,863
Prema slikama koje sam našao,ona se vadi sa deklom,8 šarafa drži dekl..nisam nikad to radio,pa neznam iz prve ruke..ste mjerili pritiske pa idete u zamjenu pumpe ili?
Ako je bilo sve uredu do izmjene ulja,vjerujem da ste nešto propustili napraviti,ili treba odzračiti sustav možda?
Koji ste filter stavili,original ili neki drugi?
Imate stari filter pa da ga probate vratiti?
Zašto ste mijenjali ulje,bio neki problem ili preventivno?
 
Posljednje uređivanje:

Leon Kušić

Novi član
Tu od
4 Velj 2024
Poruka
8
I ja se nadam da se vadi deklom pumpa tako mi izgleda
Ma pocela je prvo hidraulika zezati(malo dize malo ne)
Promjenili smo ulje ,onda stavili 10w30 novo ulje i nove filtere(zamjenske)
I pocela nas je hidraulika zezat i volan (nakon 10-15 min volan nece okretat)
Ulje smo opet ispustili i bilo je dosta spene sitne jer je uzrok tome (kočnice koje su se razdrle metal na metal vec)
Sad slažemo kočnice nove i trebamo izvaditi pumpu da je testiramo dal daje dosta pritiska
Jer neki kažu da je vjv pumpa otišla ili cls vrntil koji regulira volan i hidrauliku
I onda sve bi trebalo iznutra "nekako"pocistiti tu špenu
Staviti opet novo ulje i filtere
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,863
3000 serije su osjetljive na zamjenske filtere,pa probajte nakon svega staviti original,radi sebe..ja sam mijenjao na 3060,stavio sam original filter da nebude problema..svakako se nadam da bude sve kak treba,i da nebude previše koštalo..
 

Najnoviji postovi

Na vrh