• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mini rolo balirke,kose,prevrtaci itd....

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,076
nije problem da ove dvije nemogu stići , nego ja radim pretežno uslužno i treba mi ''opseg djelovanja'' ;)
imati nešto što niko nema i raditi nešto što niko ne radi je prilično velika prednost
 

fiat615

Novi član
Tu od
17 Velj 2012
Poruka
25
Savo jesili probavao presovati sa presom za kockaste bale nepomjeras je skroz nego na sredinu tako ja kroz vocnjake presam i ide, a ova mala je presa dobra samo sto opet moras tovariti bale rucno a to ti dodje na isto jedino sto je mala pa lakse mozes manevrisati sa njom. Jesili mislio samo uzeti presu ili ces i omotac.
 

nilede

Član
Tu od
11 Svi 2012
Poruka
34
ma da stoji neznam tko iza njih kinesko gov*o,losi materijali,nikakva toplinska obrada itd...,bolje kupit ovu srpsku,da moze tv radit s njom

koja je to srpska da se može radit sa tv
 
M

maka321

Guest
pred nekih mjesec dana dok sam bio u BiH vidio prvi put da postoji mala rolo balirka, evo ova:
dsc00397m.jpg

dsc00396e.jpg


Cijenu ne znam, nisam pitao
Jel mozes saznat koja im je cijena jer sam ja iz BiH???
I jel znas slucajno jel moze za goldoni labin progres super special 14KS
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
ne vidim svrhu tako malih rolo bala... prevelike, teške za rućno krcanje a premale za utovarivac i vise mjesta zauzmu u odnosu na kockaste bale rolo bale bi trebala biti minimalno 1x1 (metar puta metar) takvu bi moga da vrti 539 i mali utovarivač na njemu da je krca....
 

salyn

Aktivni član
Tu od
25 Lip 2011
Poruka
348
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=_W04DFlcToM&feature=related[/YT]
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,432
ne vidim svrhu tako malih rolo bala... prevelike, teške za rućno krcanje a premale za utovarivac i vise mjesta zauzmu u odnosu na kockaste bale rolo bale bi trebala biti minimalno 1x1 (metar puta metar) takvu bi moga da vrti 539 i mali utovarivač na njemu da je krca....


Potpisujem sve! Samo se bojim da 539 neće baš napraviti neku kvalitetnu balu. Urolaće on nešto, al je pitanje koliko je čvrsto može nabiti :scratch
A ove male su definitivno promašaj...:toimonster: Ovdje je jedan iz susjednog sela imao tu malu Volagri rolo balirku. Kad ju je kupio hvalio je na sva zvona. Kasnije je jedva dočekao da je se riješi, sad ima veliku isto Volagri i sa njom je zadovoljan.
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Potpisujem sve! Samo se bojim da 539 neće baš napraviti neku kvalitetnu balu. Urolaće on nešto, al je pitanje koliko je čvrsto može nabiti :scratch
A ove male su definitivno promašaj...:toimonster: Ovdje je jedan iz susjednog sela imao tu malu Volagri rolo balirku. Kad ju je kupio hvalio je na sva zvona. Kasnije je jedva dočekao da je se riješi, sad ima veliku isto Volagri i sa njom je zadovoljan.

ima jedan susjed i uspije ju napraviti zadovoljavajuče.... naravno da je 549 bilo bi puno bolje....
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,432
ima jedan susjed i uspije ju napraviti zadovoljavajuče.... naravno da je 549 bilo bi puno bolje....


E pa to i kažem, napravi on nju al mu ipak fali konja da bi bala bila dobra. A mini rolo balirku bi tjerao bez problema samo je problem manipulisanje sa tim balama, za ruke preteška a za traktor premalena...
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh