• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motorne pile-STIHL, oliti po naški ŠTILOVKA!!

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Uh kaj ja mrzim taj model...na desnoj strani ima ležaj s " segerom"..a dosjed u kučištu široko ko pola ležaja..jedva čeka da ga razjebe....i onda plači....a paljenja cca 4-5 vrsti kao i magneta.

A gle, na polici se nece sigurno razlokat.
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,298
Imam i ja jednu 045 potpuno ispravnu koja stoji ispod stola i ne vjerujem da će ikada više u upotrebi.
 

jossip

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2019
Poruka
886
051 elektronik, starija motorka, vizualno dobra, dobro pali. Radi jedno desetak minuta i počne valovito raditi i malo se trese u tom ritmu, čuje se i takav zvuk iz auspuha. Znači više ne radi konstantno u snazi nego malo je u vrhuncu snage pa malo padne pa opet u vrhuncu pa opet padne snaga. I kada tako krene više nema onu jaku konstantnu snagu dok režeš. Malo se ohladi, opet radi dobro pa opet počne tako. Ako netko ima iskustvo sa takvim problemom.
 

jossip

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2019
Poruka
886
Za sve imaš lijeka. Ni sa ovom svojom ne radim ali ista je posuđena pa tu stoji kod mene ali ima taj problem.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Naručit ćemo drugi, ionako kako se meni čini ovo je samo dkelin od 066, sve ostalo je od 064.
Klip 54mm jedva ulazi u polutke 🙈😂

Ali naravno, moram odraditi rupe za šarafe i to srediti jer je jedan M5 krupni navoj, drugi M5 fini navoj, treći M6 fini i četvrti M6 krupni, mada kad ušarafim boli me dupe, ali neću da bude tako nakaradno, sutra moram to opravit i terat kroz drva haha
 

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
974
051 elektronik, starija motorka, vizualno dobra, dobro pali. Radi jedno desetak minuta i počne valovito raditi i malo se trese u tom ritmu, čuje se i takav zvuk iz auspuha. Znači više ne radi konstantno u snazi nego malo je u vrhuncu snage pa malo padne pa opet u vrhuncu pa opet padne snaga. I kada tako krene više nema onu jaku konstantnu snagu dok režeš. Malo se ohladi, opet radi dobro pa opet počne tako. Ako netko ima iskustvo sa takvim problemom.
Dihtung izmedju fergazera i cilindra. Promijeni i dobro bu
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,351
Naručit ćemo drugi, ionako kako se meni čini ovo je samo dkelin od 066, sve ostalo je od 064.
Klip 54mm jedva ulazi u polutke 🙈😂

Ali naravno, moram odraditi rupe za šarafe i to srediti jer je jedan M5 krupni navoj, drugi M5 fini navoj, treći M6 fini i četvrti M6 krupni, mada kad ušarafim boli me dupe, ali neću da bude tako nakaradno, sutra moram to opravit i terat kroz drva haha
Klip 54 pa to je traktor među motorkama. Mada te motorke imaju niži broj okretaja i podosta troše. A zbog toga nisam voleo štihl, jer su se često vijci odvrtali, gubili, odlazila kućišta i muka živa bila, samo radile urznice.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
dobro si odabral, 261 ti bude miljenica...a ova mala 170 se bude i tak ubrzo raspala... 🤭
I ureko si je samo da znas, mjesec dana nakon šta je 261 došla stara 170 je zaribala i odmah sam naručio novu, bila je dilema uzet novu seriju ali stara je lakša...a sada vidim da je nova 162 čak i jeftinija...180e kupiš pilu za po dvoristu dosta...

Ima kakvih komentara na ms 162? Vizualno je dobra 🤣 u uspredbi sa ms 170
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
MS 170 mi neće upaliti, iskru ima, goriva ima u crijevu na vrhu, ali ga nema u karburatoru ni na svjećici, što bi moglo biti. Sastavljao sam motor i ima dobru kompresiju, jedino da ne vuče zrak negdje kod spajanja jer nisam stavljao brtvilo kod semeringa, karburator sam ispuhao i zamijenio membrane
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
Ne dolazi, suh karburator. Skidao sam membrane i ni traga gorivu, a u crijevu ispod ga ima, karburator sam dobro ispuhao i kad ušpricam goriva nakratko upali. Ne znam da opet rastavim motor i sve dobro zabrtvim?
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh