• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Oranje, oranje, oranje...3

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

jurica0301

Član
Tu od
4 Kol 2012
Poruka
149
Skinuti je remen nakon oranja za sjetvu prije 2 tjedna. A plug stvarno jako ljepo radi. Inače ga vuće MF 3060 tak da bi i svojem Fijatu jako lijepo pasal.
 

jurica0301

Član
Tu od
4 Kol 2012
Poruka
149
Za to klepetanjem sam i ja mislel da je od kompresora, ali nije. To mi se povremeno čuje kod večeg opterečenja.
 

jurica0301

Član
Tu od
4 Kol 2012
Poruka
149
Ima ulja. To klepetanjem se čuje s desne strane. Možda AC pumpa klepeće, stvarno neznam. Sve sam izoral tak da sad morem rastepst i popraviti ako kaj treba.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,843
Ma ne sekiraj se. To se samo malo neka blajštanga dopustila :D:
 

jurica0301

Član
Tu od
4 Kol 2012
Poruka
149
Tak dugo bude dobro dok nekaj ne doleti van kroz karter. Moram mijenjati filtere i ulje pa budem probal riješiti i to klepetanjem.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Ako je zemlja u dobroj kondiciji,ko ova,ako se redovito podriva na poštenu dubinu,onda nema potrebe duboko orati,tek toliko da se maknu ostaci biljaka...
 

salyn

Aktivni član
Tu od
25 Lip 2011
Poruka
348
jedno malo ''jače'' oranje
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=a9BDj3YdPT0[/YT]
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Oranje za sjetvu od neki dan:
33305.jpg
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,843
Hidraulički akumulatori...
Njegov plug ima hidraulički držane brazde u položaju. Kad zapne, brazda se otvori i vrati na mjesto kad "opasnost" prestane. Ti akumulatori imaju ulogu federa.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh