• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem P: Sjeme kukuruza (group buy)

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,877
Ovako,imam mogućnost nabavke sjemena kukuruza po najnižim cijenama,BC,AS,PIONEER,DEKALB,OS..

Radi se o tome da ako se uzme 10 vreća,dobiva se popust.
Više vreća,veći popust...

AKo ima zainteresiranih,bilo bi ok da se napravi popis naprimjet,tko želi koliko vrećica,i ondaq se sve stavi na hrpu i idemo po povoljnije sjeme..

PS. napominjem,ja nemam nikakve financijske koristi od ovoga niti za ovo uzimam kakvu proviziju,samo eto pomažem kumu koji ima poljo dučan.

Izdaje se račun za svu robu i sve je legalno,tako da nema nekih muljeva..
Neznam točno koliko ima kojeg sjemena,te ukoliko ga nema može se vjerovatno nabaviti.
Cijene su niže neko bilogdje,tako da vjerujem ako se skupi kakva ekipa,pa uzmu više kukuruza (nemora biti ista sorta niti proizvođač) dobije se veći popust!

Ukoliko ima zainteresiranih,molio bih da se predbilježite sa željenim hibridom i količinom...

ps. molim moderatore da ukoliko nije pravi podforum da premjeste u odgovarajući te se unaprijed ispričavam ako sam krivo postavio temu,
samo želim da u ovim teškim financijskim vremenima poljoprivrednici zasiju kukuruz što jeftinije..

LP,
Velimir
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,877
još nažalost ništa...ako je i daljina problem,postoje dostave ali i dodje se po to slobodno...ako se skupi par dečkiju i potrpa se u auto lako...bezbroj kombinacija...0 zainteresiranih!
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Problem je NEMA LOVE,kod mene i neki veliki pojedinci su uzimali ovo proljeće repromaterijal na kredit,jedva 10% da je dalo čisti keš,a tek kakva je situacija sa nama malima u debelim problemima,nažalost.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,877
Sve mi je jasno kolega,takva je situacija svugdje i teško je,zato sam odlučio pomoći.
Nažalost nemam sredstava da bi sam to poplaćao,pa pričekao lovu,ali ovo je najbolje što sam mogao dogovoriti..

Kolega drazenn samo moras napisati koje hibride,da se naruci ako nema..
Nije kasno,samo se nadamo da bude poticaj prije sjetve;-)
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
A nisu ljudima poticaji bili pa je to zato.
Pa u poljoprivrednim sve stoji puno matrijala
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
Ja sam uzeo vec sve kao i svake godine na agro rok ali uzeo bi 10-15 vrecica cisto iz znatizelje da vidim dal li smo od nas stotine ili tisuce seljaka na ovome forumu voljni ( ne financijski sposobni jer love nikad nismo imali i nikad necemo imati ) se udruziti i napraviti jedan mali iskorak ka europskome modelu seljaka. Pa uzmimo svaki 1,2 ili tri vrecice, netko ce uzeti pet....
Ili i dalje znamo samo pljuvati po drugima, krivoj vladi i politici, ne isplati poticaja...
Mozda i nece od ovoga biti nikaj, ali dajte ljudi da barem pokusamo nekaj zajednickim snagama napraviti.
Gle kak je krenula akcija za pomoc kolegi kojem je kuca izgorjela. Bil je potreban samo mali poticaj.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Znaci ako ne budu sjeli poticaji necemo sijati kukuruz ?

Ja mislim da neki neće.
Jer vidim da ovi veće bar kod mene nemaju kapi umjetnog.
Ja sam nekako nategao,još sjeme kukuruza i umjetnog nešto i gotovo
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Kod nas je situacija takva da i od najlošijih sezona ova je 30-40% lošija,poljotrgovine su pune robe a kupaca na prste da brojiš.Evo u jednom razgovoru na jednom predavanju,kolega Bogec je rekao da u njegovom selu ima šanse da oko 400 rali zemlje ne bude sađeno a imaju u selu dugogodišnju poljoprivrednu zadrugu,za takvu situaciju nisu krivi samo novci ima tu i drugih problema
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,877
U popovači je dućan,neću reklamirati jer se nesmije,ali ako te zanika na pm ti pošaljem podatke..
Tako je kolega adonis,ajmo se ujediniti,pa da nešto od toga i bude.
Velim ovo radim za 0 kn,jer sjećam se kad sam mlađi bio,pratio sam auto forume i uvijek gledao kak se neki group buy radi,bilo xenoni,amortizeri itd,pa mi palo na pamet zašto nebi mogli i sa repromaterijalom..
Stvarno pojedine cijene neznam,ima previše hibrida da bi popamtio,pojedinačna vrečica je koju kunu jeftinija,ali zato na veću količinu dogovaramo cijenu,transparentno..moramo doći sa količinom i onda dobijemo veći popust..provjerit ću sutra neke hibride,pa i pitati za popust tipa na 10 ,20 i 50 vrečica...
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
Razgovaram neki dan s djelatnikom u poljoapoteci koja je kod nas najpovoljnija i poznatija, i kaže on dosad praktički nije ništa sjemena prodao,a do poticaja ni nebude....
Možemo mi pričat i teoretizirat do unagled al činjenica je da love nema , a i ljudi su se opekli pa nežele na dug uzimat koje je u startu skuplje 10-20 % plus kamate...
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,877
Provjerim za kws.
Kolega mali,poanta je da se skupi npr 50 vreća iz npr tvojeg kraja,može vas biti 1 ili 50, ispast će vas jeftinije nego da svatko kupi najjeftiniji 1 paket.
Sutra ću napisati cijene hibrida čim saznam.
 
Na vrh