• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plavi oglasnik i njuškalo-komentar

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
U klipu,vjerovatno misli na ventilator.
Ima kolega dado identičan.
Služi da ispuhuje lišče,metlice,ugl. smeće, da ne ide u bunker zajedno sa klipovima.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Pa pogledaj malo jedan je u šupi i u raspadu ovaj bolji je vani.

to je isti kombaj samo dok je slikano u šupi se vidi da je dosta prašine po njemu a vidi se da su isti i po ovoj mreži na adapteru..
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,003
hmmm pa i nije baš snižen,, gledam neki dan u Francuskom oglasniku F 100 91.g. solidno stanje, vidi se da nije ušminkavan kao ovoj radnih sati navodno 6000 i daje ga za 7500 e, jbg. onaj Same Silver 130 što se piše ovdje na forumu o njemu koliko se sječam traži 125 000 kn

-a u stvari što će koeme traktror ako bude smak svijeta
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ahh..kaj češ ..pa ak mu več tolko smeta mogel je preračunat cjenu u kn i gotovo a ne da takve budalaštine piše u oglas..
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
To i mene j... dok neznaju napisati cijenu ili neznam kaj oće postići . Budale nepismene !!! I još se čudom čudi .:butthead:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
prodavao sam motor. uredno napisan oglas, tekst pa razmak i velikim stampanim slovima napisem kvar motora. opet razmak pa broj mobitela.
da bi me covjek nazvao, kao zasto je takva mala cijena? reko pa pise lijepo u oglasu kvar motora. on s druge strane joj pa daaaa, nisam vidio.. :?

ne citaju i ne razmisljaju ljudi, to je problem..
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
prodavao sam motor. uredno napisan oglas, tekst pa razmak i velikim stampanim slovima napisem kvar motora. opet razmak pa broj mobitela.
da bi me covjek nazvao, kao zasto je takva mala cijena? reko pa pise lijepo u oglasu kvar motora. on s druge strane joj pa daaaa, nisam vidio.. :?

ne citaju i ne razmisljaju ljudi, to je problem..

valjda čitaju samo oni kaj ih zanima a ostalo zanemare.tak sam i ja zišel kad sam prodaval kamion(kiper a sanduk sam si htio ostavit) ljepo napisal da samo ide kamion i z velikim tiskanim slovima bez sanduka i još sam na slici precrtal sanduk ali eto ti ga na i opet neki zovu jel to ide z sandukom ili ne..
 

Turopolec

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
413
a kaj mu služi tahograf....:scratch

Vjerovatno je trktor od nekog privatnika a radil je u zimskoj za neku javnu firmu. U takve strojeve stavljaju tahografe za kontrolu jesi radil kad je trebalo il nisi. Kod nas su otišli korak napred pa svim privatnicima koji su u zimskoj stavljaju GPS.
 

Najnoviji postovi

Na vrh