• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Policija

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Nekad kad se išlo na more najteže je bilo proči Karlovac uz priče kako su nesposobni riješiti promet . Dok su drugovi iz Karlovca odgovarali nemorate iči kroz Karlovac tak da je to tradicija nesposobnih .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
A danas su kao sposobni? To vidimo svaki vikend u sezoni.
To more ionak nije za nas, a bogme nije više ni naše.... tak da.... naš problem je samo kaj naši sugrađani imaju gužvu, a nemaju od nje koristi.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,704
Stara tema ali ne znam gdje drugdje pitat.
Jel smije ovo bit na traktoru umjesto one klasične rotirke?
 

Prilozi

  • FB_IMG_1589286712533.jpg
    FB_IMG_1589286712533.jpg
    34.5 KB · Pregleda: 31

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,769
Dok nije plava, smije.
Skini samo natpis ;)

Edit, ne kužim ćemu te rotirke ako imaš ispravno osvijetljeni priključak?
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,704
Kažu na tehničkom da ako imaš rotirku ne treba trokut i obrnuto.
Trokut pošto stoji na blatobranu izložen je često trganju, ovo ak bi stavio na krov možda bi duže vremena bilo cijelo😂
 

Joza36

Član
Tu od
15 Lis 2019
Poruka
112
Koji ne uopce pravilnik kaj se tice tih rotirki? Dal ju treba imat na/u traktoru il ne ?
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,550
rotirka na krovu bude živa do prve kite u šumi...tak je i moja bila... :hahah:
 

Joza36

Član
Tu od
15 Lis 2019
Poruka
112
Ma najbolje je na magnet pa ju skines, ove fiksne su uzas jel svuda zapnes. Posebno na granje il ak je negdje ovak ko kod Marka niska supa 😂.
Kolko ja znam u HR nije zakonski propisana, ali netko mi je rekal da u BiH treba imat rotaciju kada prikljucno vozilo prelazi gabarite traktora ili u voznji nocu. Neznam kak je pri nama, to nitko nema pojma. Dobro je kaj policija ne zaustavlja traktore jel bi imali materijala za pisat. 😁
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
Stara tema ali ne znam gdje drugdje pitat.
Jel smije ovo bit na traktoru umjesto one klasične rotirke?
Taj cjeni tu rotirku soma kuna ali je zato metar dugačka.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,887
Po meni ona ima smisla samo po noći, da se iz daljine vidi da dolazi nešto van gabarit a to je od 3m širine na dalje kao i dugi priključci pa da se vozilo ususret zna pripremit gdje će se mimoić i smanjit brzinu. Ovo po danu je bez veze samo šminka.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,704
Na jednom drugom oglasniku je pisalo da ne zna vrijednost i tko ponudi više, njegovo je.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
Do sljedeči put....
Kak je neko napisal, po noči ima smisla za normalne ljude ali po danu baš i ne.

Ovakvoj seljačini koja noču razvaža gnojnicu glavnom cestom i kojekakav otpad treba rotirku u čelo zavrtati

 

Joza36

Član
Tu od
15 Lis 2019
Poruka
112
Hmm, mozda nije gnojnica u pitanju 🤔😂
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,769
Još gorje, otpad iz bio elektrane na kukuruz.
 
Na vrh