• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

G

Goran81

Guest
Dobro jutro pospanci.
1575622113.gif
 

zagorec

Član
Tu od
16 Svi 2011
Poruka
99
dobar dan:heart:
kaj se radi?
dal se igra:fball:ili se: Drinkers:ili ste u paru:partyman:
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Dobar dan!!! Šta se dešava, svi su na njivama ili godišnji odmori.....malo ljudi na forumu :scratch
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,076
izgleda se polako družina sakuplja kako je zahladilo i kiša pada :partyman:
 

zagorec

Član
Tu od
16 Svi 2011
Poruka
99
dobra je poljobirtija,al ja trebam lijek za poslje birtije.
glava puca,sve se vrti,pomagajte
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
dobra je poljobirtija,al ja trebam lijek za poslje birtije.
glava puca,sve se vrti,pomagajte

san je najbolji lijek. drugo su sve babske price.. i po mogucnosti se prije spavanja najesti i popiti sto vise vode, soka, necega samo da nije alkohol..
tako barem ja prakticiram.
 

zagorec

Član
Tu od
16 Svi 2011
Poruka
99
za san se definitivno slažem,al ovo sa hranom i pićem...
onda je još gore,od toga nastaje rigoleto...
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
e ja praktikujem rad,ne bi ali sta cu kad moram,izbacim sve na znoj uglavnom gori dani mi u zivotu nmg osvanuti,al dzaba opet se pije pa pije i pijeeeee :D
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
ma naravno, sve lose (pa tako i mamurluk) se zaboravi kada se krene. stoga, zivjeli! :partyman:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,076
inače neznam koliko vam je poznato da smo ja i alkohol dva različita pojma ali sinoć sretih društvo sa trka , odnosno bajkere pod jednim šatorom , pjevaljka i sve što uz to ide
natjeraše me da ''svučem'' jedno 'ladno pivo :drinkers: , ma nije mi ni teško palo sa onakvim društvom :partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh