• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prosvjedi

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
Zbog čega bi ti rođo prosvjedovao???

Zato što si nesposoban preživiti od svog rada ili što nisi dobio poticaj ?

Ko danas više pada na te prosvjede??? ..kakvi to ljudi idu na te prosvjede ??Kakvi ljudi orginiziraju i kakva prosvjede???

Sve je tu meni jako puno nejasno..???

Ja sam vjerujte mi bio u X puta situaciji da bi nekog za jaja objesio od muke što mi je teško (ako vam kažem tako mi druga tita onda če te znati da sam mrtav ozbiljan) ...ali nikad nisam izašao niti podržavao prosvjede bilo koje vrste..jer tako suvremeni seljak nerješava probleme..kao prvo kreneš iz svog dvorišta ..pa vidiš di si pogrešijo i u šta si se uvalio...velika večina nas je uletila u seljački biznis misleči e tu je laka lova e je malo maunu dečki moji ...nemože biti svako seljak tj može ali ne uspješan ima tu puno parametara u životu koji odlučuju dali je neko stvoren za kulaka ili ne ili pak opet grešim ili sam pre pametan ??' ...jelda da je tako ili ima onih koji će to i dalje negiirati mada nisu u pravu .ljudi moji život je okrutan i sirov ja sam sve to prošao i znam da jedino opstaju najsposobniji i to je općenito neminovno životo pravilo koje mi priznali ili ne ali je tako ..stoga svi vi koji i dalje mislite da se može živjeti od poljoprivrede uhvatite se u koštac s istinom i pljunite u šake i radite a ne samo kukat disu jebeni poticaji ..hebali vas poticaji više da vas je da se ne ponavlja.

A najgori su mi ovi hoby poljoprivrednici koji uz posao rade kao fol poljoprivredu i s istim popunjavaju svoj kućni buđet..e ti su najgori..da vam olakšam i ja sam bio jedan od njih ali sam svojom sposobnošću i svojim poštenjem strelovito prerasao u velikog proizvođaća (jes da nas ima malo ali eto vjerovali mi na riječ ili ne nas ima) koji je sposoban živjeti od svog rada..zato vama od milja zvanima hoby seljacima poručujem kanite se čorava posla i uhvatite se nekog drugog posla koji znate raditi i u kome ste uspješni ..jer vam ovo očito ne leži i budimo realni vama su dani odbrojani..priznali vi to ili ne..i ponavljam nismo mi svi rođeni za direktore ..jer da jesmo nebih imali radnike i onda smo di nego u debelom k*** svi ..tako da neko je za nešta rođen tako i mi.

Zaključak

Svi ti prosvjedi su organizirani samo za interese vođa pojedinih skupina koji su navodno dobilali neku lovo samo da smiri" nezadovoljnu " raju i to raju kao manjinu jer ja vamo znam da niti jedan veći bolje reći ozbiljniji proizvođać nije nikad išao na prosvjede..izlaze samo male fuš skupine ljudi koje nisu sposobne se sami o sebi brinuti i takvih se moramo riješiti.

Znam da će me sad zbog ovog posta velika večina koja se prepoznaju u ovome postu živog razapinjati na križ ali šta da vam ja radim ..život je takav opstaju samo najbolji.


Nisam provokator nego samo realno razmišljam ili ?

A vjerujte mi da mi je i sad teže u životu nego velikoj većini vas koji ovo čitate

predstavi se ti prijatelju punim imenom i prezimenom pa onda piši ljudima svakojake gluposti a do tada bolje šuti ......
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
ja bih rekao samo da oni koji ne prosvjeduju, ocito im ide i nemaju potrebe za tim i svaka im cast!
a oni koji prosvjeduju, nenaprave nista ilitiga uopce neprosvjeduju kako treba jer mi se cini da se ss tim do sada nije bas puno postiglo!
ako se prosvjeduje, treba ici do kraja, za sto su pravi primjer francuski mljekari! :)

a opet znam i nekolicinu ljudi kojima je strasno tesko, pogotovo mljekarima, a opet nece ici na prosvjede iz neznam ja kojih razloga...

na kraju krajeva, drzava iz mjeseca u mjesec svima sve vise i vise otezava zivot, a do kada ce to tako ici nemam pojma, ali bi se moglo desiti da se i protivnici prosvjeda i oni koji nemaju mišljenje o tome i prosvjednici na kraju udruze i pokazu svoje nezadovoljstvo stanjem u drzavi! :icon_pidu:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
p
tako i treba,ČVRSTA ruka i POŠTENJE,,,,,svi smo jednaki i nitko nije jednakiji :)

Decki budimo realni kak bi kazo rekel,pa nek se javi 5 forumasa kojima zbilja ide super,ima ih sigurno,e kad su prosvjedi nitko od takvih nije izasel na cestu kad se prosvjedovalo misle si meni je dobro kaj bi ja isel al tu ste pogrjesili i to do kraja,jer danas je tebi dobro,a sutra ti nebu cim se vlast promjeni,a da smo slozni i svi van i totalna blokada i dok ne ispune uvjete onda povlacenje.
Oni koji vode prosvjede cesto podmite i onda pristanu na sitnicu i opet je suje koma i dalje a njima dobro.
Hrvati su super kad su pod tudom cizmom,sutimo i radimo,e kad si sami vladamo to je kradati raspasoj!:icon_pidu::icon_hang:
 

davor22

Član
Tu od
24 Lis 2009
Poruka
700
p

Decki budimo realni kak bi kazo rekel,pa nek se javi 5 forumasa kojima zbilja ide super,ima ih sigurno,e kad su prosvjedi nitko od takvih nije izasel na cestu kad se prosvjedovalo misle si meni je dobro kaj bi ja isel al tu ste pogrjesili i to do kraja,jer danas je tebi dobro,a sutra ti nebu cim se vlast promjeni,a da smo slozni i svi van i totalna blokada i dok ne ispune uvjete onda povlacenje.
Oni koji vode prosvjede cesto podmite i onda pristanu na sitnicu i opet je suje koma i dalje a njima dobro.
Hrvati su super kad su pod tudom cizmom,sutimo i radimo,e kad si sami vladamo to je kradati raspasoj!:icon_pidu::icon_hang:

to se odnosilo na moderatora savoris -a
-a što se tiće politeke ja sam u toj temi nula,tak da to najbolje riješi s nekim tko se razumije
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
to se odnosilo na moderatora savoris -a
-a što se tiće politeke ja sam u toj temi nula,tak da to najbolje riješi s nekim tko se razumije

To nije nikog islo osobno,pa ni neznam ko vodi prosvjede tu sa foruma.
I nije ni bitno,al oko toga svega nekaj zbilja ne stima.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,079
p

Decki budimo realni kak bi kazo rekel,pa nek se javi 5 forumasa kojima zbilja ide super,ima ih sigurno,e kad su prosvjedi nitko od takvih nije izasel na cestu kad se prosvjedovalo misle si meni je dobro kaj bi ja isel al tu ste pogrjesili i to do kraja,jer danas je tebi dobro,a sutra ti nebu cim se vlast promjeni,a da smo slozni i svi van i totalna blokada i dok ne ispune uvjete onda povlacenje.
Oni koji vode prosvjede cesto podmite i onda pristanu na sitnicu i opet je suje koma i dalje a njima dobro.
Hrvati su super kad su pod tudom cizmom,sutimo i radimo,e kad si sami vladamo to je kradati raspasoj!:icon_pidu::icon_hang:

Ovo ti je nažalost jako tačno
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
cekaj malo....

jel mi idemo prosvjedovati ili cemo se raspravljati tko je kome, kada i koliko???
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Revolucija se uči iz knjiga i završava krvavim obračunom a ne na javnim mrežama , ovo je presmješno .
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Baš tako.Ajd za krv baš nisam,(ak baš ne treba,ali...) al za malo sile jesam.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
A bude,doma u kuhinji il na trosjedu il ovdje na forumu svakako bude.
A po nekima niti tako ne treba.Valjda su toliko pobožni da se drže one krščanske-tko ti priljepi šamarčinu na jedan obraz,pruži mu i drugi..

a ne johabice tko mene kamenom ja njega sa M75,koji crni pacifisti,cijeli život se borimo i gdje završimo,pih :fiery::fiery::fiery:
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Hoće li biti vruća jesen ili opet propast,ili čemo krave gledati samo na Dnevniku i TV-u:icon_sad:

http://www.nezavisne.com/posao/trziste/Hrvatski-mljekari-najavljuju-vrucu-jesen-201823.html
phototray.co.uk
[/URL][/IMG]
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
iz mog sela nas je otišlo 7 traktora u Đakovo a ovi drugi bi isto išli ali se boje da ce im policija napisati kazne a nemaju odakle platiti jer su ostali u dugu zbog cijene pšenice..:(clap):
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
iz mog sela nas je otišlo 7 traktora u Đakovo a ovi drugi bi isto išli ali se boje da ce im policija napisati kazne a nemaju odakle platiti jer su ostali u dugu zbog cijene pšenice..:(clap):
Zar je problem iz Gorjana,preko Satnice dođi do Đakova,nekim od postoječih lenija. Žalosno je to što u ovoj državi ne možeš ni izraziti svoje nezadovoljstvo i pravo na prosvjed
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
nažalost,ali izgleda da je tako...:icon_cry::icon_cry::icon_cry:

[YT]v=dZxbdXNzRZc[/YT]
 

Najnoviji postovi

Na vrh