• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prskanje voćaka - zaštita

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,362
Lijepa naša Hrvatska. Upravo sam zvao savjetodavnu u Vž. Ne drže predavanja i ne izdaju potvrdu za otrove. Uputili me na ovlaštene škole. Plati,odslušaj,položi i vozi.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,772
@Deda Marek ma dojdi ti k meni i idemo ti potrošiti peneze, imam ja još navek i onu PVC iskaznicu, pa i novi virtualni i papirnati "barkod", a ti samo donesi Eureke, budem ti ja zdušno pomogel ih razmijeniti 🤣.
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,044
Lijepa naša Hrvatska. Upravo sam zvao savjetodavnu u Vž. Ne drže predavanja i ne izdaju potvrdu za otrove. Uputili me na ovlaštene škole. Plati,odslušaj,položi i vozi.
Kako nemaju :hahah::hahah::hahah: ....Pa imaju. Samo te se hoće riješiti jer im se ne da raditi :) . Nisi im zvučao dovoljno zanimljivo. Ili im se ne da s djedicama zezati...

Imaš za produljenje iskaznice 12. ožujka. A za novu si imao početkom mjeseca predavanje

1708682287007.png
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,362
Onda je ovaj lik bil seronja. Rekel je da nemaju. Još mi je napomenul da mi škola nek sprinta potvrdu ,da ne dolazim k njima
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,044
Čim im proradi server poslat ću ti i broj na koji možeš nazvati da se prijaviš. Ali naravno da ništa ne radi trenutno, jer zašto bi radilo 🤣
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,044
Naziv tečaja: 5.4. – Standardi EU – Dopunska izobrazba o održivoj uporabi pesticida (2024-143-32-908-05-0001)
Mjesto: Trg Ivana Perkovca 38, Vatrogasni dom – Biškupec, 42000 Varaždin
Vrsta edukacije: Tečaj
Predavači: Mara Bogović, Zrinka Večerić



Zovi odmah Zrinku jer je ostalo još samo jedno mjesto za ovo predavanje.

Adresa
Trg Svetog Vida 9

42205 Vidovec
Varaždinska županija županija

Kontakt
099/3174-853

Zrinka.Veceric@mps.hr
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,044
Koliko god se neki ljutili kad je kažem. Ali morate shvatiti da državnoj službi plaća ne ovisi o učinku.

Njih uče da se za sve kažu ne mogu, ne može, ne postoji, idi u drugi ured 😂.

Tom kog si ti zvao je ista plaća jel te odjebao... Ili da te sam preko semisa prijavio. Ili ti dao broj na koji da zoveš.

Ali te onako riješio za minut, a ovako bi morao potrošiti 10 minuta za koje je mogao piti kavu u miru..

A da ne zna da to postoji ne može reći pošto se svi oni mijenjaju na tim predavanjima. A predavanja idu već više od godinu dana.

Ja sam cijelu udrugu preko toga riješio...
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,772
O hebate i tebe @Deda Marek 🤣😂😅 (da si me prije ikaj pitao, dogovorio bi ti da ti slušaš predavanje od gospođe, a ja bi se za to vrijeme malo družio s njezinim suprugom, prijateljem več preko 30 godina, svijet je zapravo jako mali 😈)
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,362
I Zrinka mi prvo rekla da su puni . Ja velim kak,sad mi kolega javio da vidi u dustavu 1 prazno mjesto. I upisala me. Čak i na mail dobio potvrdu da sam prijavljen. Šta reči osim veliko hvala @zoran89 . @plus ,sinoć sam pital kak riješiti,nisam znal da te baš celi svet pozna 🤣
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,044
Ma to je samo dokaz da ste svi vi tamo gore međusobno povezani. Zato mi jadni slavonci i ne možemo naprijed...
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,772
Ljubomora je gadna pojava.
Vidiš niti je deda mene koristil, niti sam ja to prijateljstvo zloupotrijebio, čak što više, nebuš vjeroval:
Pohađao sam i platio redovni proces škole, dok smo polagali testove, zbrzio sam svoj i predao, onda pomagao svima oko sebe, pa me izjurili van iz društvenog doma jer pomažem. I pozvali me za 5 min natrag nutra. Gospon pogledali smo vaš test, sve je 100% točno za par minut, a mi smo mislili da ste sve samo zbrzili 😅😈🤣, pa dobro budite nutra do kraja...
Zorane moj Zorane, dobrih prijatelja i znalaca nikada previše...
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,044
Platio sam i ja privatno čim je to krenulo. Onda nije ni bilo ovako za džaba... I Produljenje sam isto platio taman koji mjesec prije nego je savjetodavna krenula sa svojim.

Ali za razliku od tebe ja nisam vidio ni predavača ni test 🤣😂🤣. Oni su samo novce pokupili 😂😂
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,362
I ja sam prvi put platio. I sad su me uputili u školu za lovu polagat. Ali me prijatelj forumaš uputio na pravu adresu 👍
 

damir23

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2023
Poruka
119
S obzirom da ja baš i nisam za školu, a h apoteki imaju samo črleno ulje za nas neškolovane, zanima me koja je razlika između plavog i crvenog ... osim u farbi
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,044
Evo pročitaj sastav pa će ti biti jasnije 😂... Jedan je bakar oksid, drugi hidroksid...


Isti k... Samo se više koristi plavo jer je jeftinije i rasprostranjenije..



1708722536176.png Screenshot_2024-02-23-22-11-38-297_com.simplemobiletools.gallery.pro.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh