• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Radna svjetla

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,085
Ili trokut ili rotirka!
Ne. Ja imam rotirku. I došao bez trokuta na tehnički i nije me pustio.

Pa mi je objasnio da nema zakona koji zahtijeva rotirku. Samo u specijalnom transportu.

@ZJ ali rotirka, bljeskalica je cool. Upalis i vices viju viju viju. I svi misle da si vatrogasac.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,975
Kod mene jedan na 539, bez kabine, na cijevi iz lijevog blatobrana, malo iznad glave, ima rotirku!
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Ne. Ja imam rotirku. I došao bez trokuta na tehnički i nije me pustio.
Kad je meni radil homologaciju prije prve registracije pronašel je u COC-u podatak o najvećoj brzini i u prometnu upisal 31 km/h. Pitam, trebam li trokut. Ne, jer je više od 30 km/h. Trokut sam kupil i nosač sam ugradil na prikolicu, a tehnički obavim bez trokuta.
1686564953027.png
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,171
Da, tako je isto i nama, proxima ne treba jer ide 33km/h, ovi stari Zetori trebaju trokut.
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,371
Ne. Ja imam rotirku. I došao bez trokuta na tehnički i nije me pustio.

Pa mi je objasnio da nema zakona koji zahtijeva rotirku. Samo u specijalnom transportu.

@ZJ ali rotirka, bljeskalica je cool. Upalis i vices viju viju viju. I svi misle da si vatrogasac.
Pokaži mu zakon ak nezna posel
Screenshot_20230612-124523~2.png
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,289
ja na 539 imam samo rotirku i prolazim tehnički bez problema...strgal 3 ili 4 trokuta pa sam maknul...a i smeta mi pozicija za otvaranje zadnjeg stakla...imam onu na magnet na krovu gore i nitko ništ ne zahebava...
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,085
@Deda Marek jel možeš molim te poslati članak točan da si isprintam za tehnički?

@iwanho znam sve šta pričaš. Ali evo meni je upisano 30 km/h. Ne znam zašto.

@llmb0611 mene ne puste s rotirkom nego traže trokut
 

Tajo pajo

Aktivni član
Tu od
22 Kol 2011
Poruka
537
Glupo pitanje, ali bolje da provjerim. Na ovoj radnoj LED lampi crvena žica je plus, a crna minus?
 

Prilozi

  • image.jpg
    image.jpg
    45.5 KB · Pregleda: 20

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,564
Mislim da je ctrna plus a crvena minus.
Probaj spojit nišr se nebu dogodilo osim bude ili nebude svijetilo
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,348
Kad se sjetim tko ih radi onda nije ni čudo da je svakako.
 

Najnoviji postovi

Na vrh