• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sajam Gudovac 2023

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
Mi koji na tom sajmu možemo priuštiti neku " siću" od mehanizacije, tu nemamo kaj tražiti. Prije pet,šest godina sam uzeo,šest vrećica kukuruza,i pokrio barem gorivo. Poslije se cijene izjednačile ko i u Varaždinu, nema smisla ići gledati nešto što si ne mogu priuštiti. Nažalost sve to postaju igre za " mazanje" očiju.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,683
Kako gdje. Bio si kod mene pa si vidio takav je to vozni park. Osim onog jednog, zapravo sad dvojice, sve drugo bokci ali ruku na srce ni ne radi se kao prije, sad je to već, 30-40 godina
Tad smo nas dva najjakiji bili tamo. Sa masinama starim 25g izuzev onog 9540 kojem je voda curila iz gume :LOL:.. al i on ima isto godina
 

Najnoviji postovi

Na vrh