• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sjenaza i sip samoutovarna prikolica

Dani

Novi član
Tu od
11 Kol 2017
Poruka
18
Dobar dan
Planiram kupiti prikolicu da pravim sjenazu od drugog sjena i mislim kupiti samoutovarnu prikolicu sip onu dvojku po velicinama pa me zanima koliko nozeva mora imati da bi mogla praviti sjenazu kako sam čuo treba da ima najmanje 6 nozeva pa me zanima jel 6 nozeva dovoljno ili treba vise i ako je 6 nozeva malo jel treba vise nozeva i dje ima uzeti te nozeve i koliko kostaju
Unaprjed hvala
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
noževe nije problem kupiti /napraviti , problem je jer ih ne možeš postaviti više nego je predviđeno
 

Dani

Novi član
Tu od
11 Kol 2017
Poruka
18
Aha a reci dali je dovoljno 4 noza na sipovoj prikolici da radim sjenazu.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Dani

Novi član
Tu od
11 Kol 2017
Poruka
18
Aha znaci nozevi se ne mogu vise dodavati i koliko jak trakot treba da bi je mogao vuci
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,700
Tu prikolicu vuče i mali ferguson bez problema

Poslano sa mog F5321 koristeći Tapatalk
 

Dani

Novi član
Tu od
11 Kol 2017
Poruka
18
A koliko nozeva treba da ima za sjenazu.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Čim više noževa je bolje ali ta prikolica ima dosta slabu getribu pa treba biti dosta nježan sa noževima dosta je getriba stradalo u suhom sijenu a zelena masa ima puno veči otpor kod rezanja .
 
Na vrh