• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

SMIJEŠNE SLIKE

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
751
Koliko se ja sječam, prije desetak dana je zatvorena jedna tema, a zbog politike, pa evo gdje su sada moderatori, admini, pa i ovo je političarenje....
Podržavam, ne znam uopće o čemu se radi, dobro je što nemam nijedan perač mozgova odnosno TV u kući. Internet mi je primarno za posao i edukaciju.
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,100
Dobro da nisam jedini koji ne posjeduje TV... Nemam ga već 16 godina i tako mi je lijepo 📺😁
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,988
Kak nemaš? :unsure:
Reprizine, reprize, repriza!
Ili!
Američke serije:
Ona lijepa, on lijep, jedan kosooki, jedan crnac, jedna crnkinja, jedan "masni" i židovski simbol (zastava, zvijezda, sviječnjak)
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,100
Ne mogu kliknuti X kad vidim pedere, lezbe, rodno nedefinirane i šta ja znam kakve sve ne moderne gluposti. Prebaciš program, a ono još gore..
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,159
Ne mogu kliknuti X kad vidim pedere, lezbe, rodno nedefinirane i šta ja znam kakve sve ne moderne gluposti. Prebaciš program, a ono još gore..
Mobiteli su još tri puta gori od tv-a.
To je ovisnost samo takva, znam par ljudi koji su baš ovisni o njima, da im ih uzmeš na dan dva, vjerujem da bi poludjeli.
Ti smartphoni koliko su korisni toliko su i štetni.
Svaki klaun te sad moze prisluškivati, pratiti i ne znam kaj sve ne.

A ove fejsbuke, instagrame, tiktoke, itd bi trebalo zakonom zabraniti.
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
751
Svaka vam čast, ali ne znam po čemu se TV razlikuje od smartfona koje svi imamo pa čitamo sve moguće portale. Isti drek da prostiš...
Velika je razlika. TV programira tebe jer ne zove se bez veze TV program, a mobitel ti sam programiraš kako hoćeš. Ne, ne čitam portale niti koristim društvene mreže. A onaj tko želi priskuškivati, može to na x drugih načina osim mobitela.
 
Tu od
5 Lip 2020
Poruka
85
Velika je razlika. TV programira tebe jer ne zove se bez veze TV program, a mobitel ti sam programiraš kako hoćeš. Ne, ne čitam portale niti koristim društvene mreže. A onaj tko želi priskuškivati, može to na x drugih načina osim mobitela.
Šipak. Sve je krenulo nizbrdo otkako je ovih smartfona. Tko kaže da nije ovisan o njima neka ga tjedan dana ostavi. A velika je zabluda i da sa mobitelima sam biraš sadržaj. Možda jesmo 10% a ostatak za koji misliš da je "razbibriga" i ubijanje dosade se vrši ispiranje mozga i punjenje glave kojekakvim glupostima.
Ni svjesni nismo koliko su nam mobiteli oblikovali psihu.
Samo upališ koji stariji video ili film iz cca 90-ih (i u nas i u svijetu) pa vidiš kako su ljudi drugačije razmišljali i ponašali se.
Sada dobar dio populavije dobije napad panike i tešku depresiju kada mu netko ne lajka status.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,816
@Ratar_u_pokušaju točno si detektirao i opisao našu stvarnost, "od klupe, do volana", svakoga dana, svi buljimo samo u svoj mobitel.
(Baš bi bilo zanimljivo, ili katastrofično da nam Huti prekinu Internetske kablove, između Azije i EU, što bi oni vrlo rado napravili da nas sve vrate u njihovo "kameno doba" pa da vidiš bjelosvjtske komedije :devilish: )
 

Najnoviji postovi

Na vrh