• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Steyr

S

sapat

Guest
Picek kaže:
ja sam mislio da smo to već riješili..
ništa, morat ćemo na kavu u vinkulji :mrgreen:
ali nećemo Rokija zvati jer će te on nagovoriti na NH :twisted: :mrgreen:

eh za kavu uvijek spreman 8) :D
 
R

ROKI

Guest
Picek kaže:
ja sam mislio da smo to već riješili..
ništa, morat ćemo na kavu u vinkulji :mrgreen:
ali nećemo Rokija zvati jer će te on nagovoriti na NH :twisted: :mrgreen:

Neću ja nikog na ništa nagovarati. Al zato me možete na mule kavu nagovoriti. :mrgreen:
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
a jesu dobri. 8)
pf-steyr,
kakve ti traktore imas?
pretpostvaljam steyr,
 
P

pf-steyr

Guest
TX75 kaže:
a jesu dobri. 8)
pf-steyr,
kakve ti traktore imas?
pretpostvaljam steyr,

Da, probat cu stavit slike do iduceg tjedna.......
 
R

robert

Guest
dva steyra-

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Interesuje me znali ko gdje ima da se nabavi ZF-ov mjenjac za steyr 870 1973.godiste?
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
ima li neko iskustva sa kvacilom na starijim steyr-ima.......radi se o modelu 540 extra
desava se da prilikom kretanja uz brdo npr. u drugoj ili vecoj brzini traktor nece da krene, medjutim iz nize brzine krene normalno, takodje se desava da nekad u voznji stane kao da proklize lamela, ustvari sve ukazuje na istrosenu lamelu
medjutim skidali smo motor i pravo se iznenadili jer je kompletan set kvacila nov; korpa, lamela, potisni lezaj pa cak i spojnicka osovina.....
ima li ovaj model jos "nesto" unutar mjenjaca sto sluzi kao kvacilo :scratch
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
edosoko kaže:
ima li neko iskustva sa kvacilom na starijim steyr-ima.......radi se o modelu 540 extra
desava se da prilikom kretanja uz brdo npr. u drugoj ili vecoj brzini traktor nece da krene, medjutim iz nize brzine krene normalno, takodje se desava da nekad u voznji stane kao da proklize lamela, ustvari sve ukazuje na istrosenu lamelu
medjutim skidali smo motor i pravo se iznenadili jer je kompletan set kvacila nov; korpa, lamela, potisni lezaj pa cak i spojnicka osovina.....
ima li ovaj model jos "nesto" unutar mjenjaca sto sluzi kao kvacilo :scratch

A da nije slučajno lamela zamastita?
Sve upućuje na lamelu, probaš staviš u najvišu brzinu, zakočiš, daš gasa oko 1400okr, i puštaš kvačilo, motor se mora ugasit, ako ne novi set kvačila negine.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
zsolin kaže:
http://www.landwirt.com/gebrauchtmaschinen/index.php?realm=detail&from=top10&pos=25&id=512433&lang=de


e bome ta mrcina izgleda nevjerojatno!
Da imam lovu odma bih isao po njega!
komentari?
e taj sam prije vidio i stvarno mi se dopao.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,093
ono gume su strasne....sam neznam bas da bi taj mogao orat??
ja imam gume 600/65/38 pa malo gazi oranje a taj tek.....sta poore pola pogazi!
 

Najnoviji postovi

Na vrh