• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Što se iza brda valja?

Želite li besplatno naučiti kako procijeniti gospodarske programe stranaka?

  • Da

    Glasova: 31 27.2%
  • Ne

    Glasova: 16 14.0%
  • Znam sam procijeniti programe

    Glasova: 16 14.0%
  • Ne zanima me

    Glasova: 51 44.7%

  • Ukupno glasača
    114
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

H&S

Dobro znana faca
Tu od
2 Sij 2023
Poruka
437
Ne volim ja Bandića, još manje zelenog Tomaševića. Bitno da zelenog vole Zagrebčanci. Pa vidi se kako zeleni vole Advent, koji je u nazad par godina postao nivo Šabačkog vašara. Da ne spominjem Prijovićku i Arenu, ubrzano se radi da Beli Zagreb grad postane i postaje jugo kasaba.....
Samo sad Vam više nebudu krivi Hercegovci, nego Vi jugo zeleni, sa kulturnim dostignućem kurca po čelu.
 

H&S

Dobro znana faca
Tu od
2 Sij 2023
Poruka
437
Pa Tomy meni spočitava kao ja branim Bandića a špotam Tomaševića.......
Pa Tomašević je nakon svega pljunuo prvo na sebe, jer je nesposobna zelena konjina, koja još nije ni počela kola vući a već ih je prevrnula.......
Sklopio je tri puta skuplji ugovor sa istim tim Pripuzom po kojem je pljuvao. Prvo je pljunuo na Pripuza, pa je pljunuo na sebe kad je sa Pripuzom sklopio ugovor i onda je pljunuo i na svoje glasače i na građane Zagreba......
Ovo o anđelu ne bi komentirao, ali neka je napisano, vrlo brzo se bude citirao tvoj post - Plus....
 

Brad1

Iskusan lik
Tu od
24 Lip 2019
Poruka
643
Teško je sklopiti ugovor između "anđela i vraga".
Hmmm, crkva je uspjela.
Smatraj ovo našom prednošću, jer je manja centralizacija kontrole proizvodnje ;)
Ta naša prednost govori o našoj samodostatnosti hrane.
Tomašević je bio pošten aktivist, koji je srušio nepoštenog Bandića, i onda pošteno sklopio ugovor sa Pripuzom, kojeg je javno pljuvao, po tri puta većoj cijeni..... :hahah:
Taj
Tomašević je točno tri puta više pošteniji od Bandića.
Tomašević iliti Sorošević je voljen i cijenjen isto kao i kanadski premijer. Istu su sisu sisali i iz istog novčanika trošili. Mislim, imamo mi xy takvih koji nisu imali dana iskustva u realnom sektoru a upravljaju državnim funkcijama i novcima.
 
  • Like
Reactions: H&S

H&S

Dobro znana faca
Tu od
2 Sij 2023
Poruka
437
Mislim da se mora jako truditi da bi dostigel Bandićeve miljarde € ukradene u 20-ak godina. Nisam nikakav veliki simpatizer Tomaševića ni njegovih agendi ali hvaljenje patloških lopova mi je degutantno. A i Bandića nije srušil Tomašević već mlada Prica…
Ja ne hvalim Bandića, to je tvoj pogrešan sud i tvoje shvaćanje.
Govorim o činjenici da za vrijeme Bandića nije bilo smeća po ulicama koje stoji neračišćeno mjesecima, da je Advent bio upriličen na nivou kako i spada jednoj Metropoli, da se izgrađivala infrastruktura........
Danas kada pogledaš Zagreb i kako ga vode zeleni samo iz ovih aspekata gore navedenih, pa neka forumaši sami zaključe kako je tko bio i je sposoban.....
Bez obzira što nevolim Bandića, ne podržavam ga , ali jednostavno činjenice u samom gradu govore da je bio bolji u vođenju grada.....
Tomašević čak nije ni bolji govornik od Bandića, nije bolji niti praktičar- operativac......
Iz onoliko najavljivanih aktivističkih nastupa bilo je za zaključiti da će Tomašević riješiti brdo problema, onak sa čarobnim štapićem, u biti on je tada imao rješenje za sve probleme, klasičan spin i fora za prevaru naivnih birača, sebe je proklamirao za stručnjaka koji će riješiti problem otpada u Zagrebu.
Sada vidimo stručnost na djelu, i što više i koga zanima taj Bandić kojeg više nema....
Ali se pokazuje da je Bandić i mrtav hladan još uvijek "kompleks" zelenom Tomaševiću.
I zato je Bandić raketa a Tomašević mlohavi *****.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,068
... Mislim, imamo mi xy takvih koji nisu imali dana iskustva u realnom sektoru a upravljaju državnim funkcijama i novcima.
:hahah: A zašto trebaju upravljati državnim funkcijama?
Upravljaju lovom - prema džepu!
 
  • Like
Reactions: H&S

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,234
Leeja za ministra, a Pricu za njegovu tajnicu. Pa da vidimo da li je bolji od Bandića?
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,562
pa kaj je malo smeća u Zagrebu problem?...meni nije!!!...
moralo bi jako puhat da ga donese 50 km do mene... :p
 
  • Haha
Reactions: H&S

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,068
E vidite, ja u Sk sa smećem imam problem!
Mjesečno moram plaćati 7,25€ ono što Gospodarenje otpadom naziva:
"Minimalna javna usluga domaćinstva"
(a pražnjenje kante se posebno plaća)
Što je to " Minimalna..."?
To je "ulaznica" da mogu gledati iz kuće ili dvorišta kako njihov kamion prolazi cestom! :mad: 🤛
Sad očekujem da i autobusni prijevoznici zmisle nekaj tak, jer i njihovi autobusi mi prolaze ispred kuće.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh