• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tomo Vinković Uputstva/Radionički priručnik...!?!

G

grga

Guest
priručnik o dijelovima imam,nazivi djelova sa slikama ali bi mi trebao radionički priručnik tj.sami postupak rasklapanja traktora tj.motora..
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Ta prirucnik ima 112 MB,,,
tako velik fajl nemoguce je ovdje postaviti jer bi bio veci nego cijeli forum,,,:(grin):
reko sam ti da postoji mogucnost da se rastavi i posalje e-mailom na vise puta pa da ga opet sklopis,,,
ili da se uploada na neki jambo mali server
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Nemozes ga niti staviti jer je prevelik da bi se uploadao na forum,,,
forum dozvoljava 19,5 Kb a prirucnik je velik 112 Mb
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,582
Pa upload-a ga na neki server a ovdje samo kopira link od stranice.
 

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
587
Gospodo, dali netko ima katalog djelova / uputstvo za strižnu kosilicu Gramip za seriju 800? Da objavi ili pošalje na mail?
 

bodul20

Član
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
188
trebala bi mi uputstva za tv od 21ks.jedan čovjek je tu nabavio pa sad traži materijale a ja ne mogu nikako ove stvari poskidat jer sve traži nešto da intstaliram neke gluposti.jel mi može netko na mail poslat?što god i tko god ima sve za taj model.osim radioničkog priručnika to sam mu već dao
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Dali netko može napraviti reupload radioničkog? Ovaj zadnji link od ssucura radi, ali ne mogu skinuti, a skinuo bi si da ga isprintam da imam u papirnatom obliku :D

Hvala!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,703
Mogu ti ga poslati preko Jumbo maila. Samo pošalji adresu na PP.
 

Kulagic1509

Član
Tu od
3 Sij 2015
Poruka
113
Kada otvoris link od SSUCUR-a klikni na
screenshot_170.jpg

printable version pa kada ucita klikni na download...
 

branec

Novi član
Tu od
19 Velj 2017
Poruka
1
Pozdrav,

treba mi uputstvo za frezu ROSIT 88, ali ne uspijem ga skinuti sa rapidshare direktorija, pošto mi javi grešku kako da fajl ne postoji. Dali mi neko može poslati info kako uputstvo skinuti?

Ponu pozdrava,

Branko
 

Djuka

Novi član
Tu od
26 Tra 2018
Poruka
1
jel moze neko da reupload ovo za TV 800 seriju, molim vas, mnogo bi mi znacilo, znam da dizem temu iz mrtvih, ali hitno mi je...
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Dali netko može napraviti reupload radioničkog? Ovaj zadnji link od ssucura radi, ali ne mogu skinuti, a skinuo bi si da ga isprintam da imam u papirnatom obliku :D

Hvala!
Kad otvoriš link (pdf) u donjem lijevom uglu imaš pdf-klikni na njega i sve ostalo je jednostavno.
 

Najnoviji postovi

Na vrh