• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trimeri

Rade79

Član
Tu od
18 Kol 2023
Poruka
78
Društvo može li jedno pitanje pa da idem kosit 😀
Može li Autocut 36-2 glava na fs250?
Koje sve glave mogu na ovaj moj junački trimer?
 

Rade79

Član
Tu od
18 Kol 2023
Poruka
78
Šta je ljudi, niđe vas, pa ne kosite valjda svi kod koleginica i to sad kad mi treba još jedan odgovor da ja počnem radit
 

pila

Aktivni član
Tu od
10 Srp 2023
Poruka
179
po katalogu odgovara na fs 240, ALI neki su se žalili da te glave s bijelim poklopcem znaju lipi flaks, ovisno o seriji jer nisu imale sve iste promjere one rupe na poklopcu, kažu da se u bosni i srbiji može nabavit stari tip glave ( cila crna samo, neznam broj) pa probaj vidit ako je u nekom dućanu ostala koja
 

pila

Aktivni član
Tu od
10 Srp 2023
Poruka
179
Po katalogu pise da za 240 ide: 25-2, 26-2,27-2, 36-2. Iskustva imam samo sa 25-2 na fs 55, ona je za flaks 2,4 i 2,7 neznam kako bi se ponasala na vecem trimeru
 

Rade79

Član
Tu od
18 Kol 2023
Poruka
78
Pa to mi treba. Ja neću veću od 2,7 stavljat. Vrh, da si pisao ranije išao bi da kosim ovako ću kod žene u krevet :)
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,051
Hoće meni netko odgovoriti koja je razlika između 545 i 555 osim u motoru il moram sliku gole ženske staviti uz pitanje?
 

Rade79

Član
Tu od
18 Kol 2023
Poruka
78
A ne griješi dušu, ljudi su mi sve ođe objasnili do tančina. Gola ženska je onako, da se razbije monotonija. E da, i nije ono obična gola ženska no koleginica od eminentnog člana sa foruma. Pozdrav
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,714
Hoće meni netko odgovoriti koja je razlika između 545 i 555 osim u motoru il moram sliku gole ženske staviti uz pitanje?
Moraš!
 

pila

Aktivni član
Tu od
10 Srp 2023
Poruka
179
E pa evo ti odgovor kad tako lipo pitas :hahah:. Imas 545 rx i 545 rxt, razlika je sta rxt ima auto tune, razlika je sta 555 ima deblju cijev i masivniji prijenos, on je bas za teske radove. To sam vidio u ducanu, nemam osobnog iskustva. To je otprilike kao usporedba stihl fs 461 i 561.
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,051
Jel bolje onda 545 rx ili rxt. Koliko taj auto tune znači?

I kako to sad. Ja imam 535 RXT i nema autotune.
 

pila

Aktivni član
Tu od
10 Srp 2023
Poruka
179
To je neka njihova logika, ni meni nije bila jasna kad san gleda novi trimer, smjesa na karburatoru se podešava na velikim promjenama nadmorske visine ili ako se sam odštela. Što se tiče autotuna, neznam šta bi ti reka, ko i za M tronic, neko ga hvali neko mu je...e sve živo i neživo, taj model 545 auto tune je izaša ja mislin prije oko godinu dana, ako znaš štelat karburator onda definitivno obični jer jednom kad ti neizbježno dođe kraju (a kažu da se novi karburatori nedaju reparirat, tj. zaminit membrane i oprat u ultrazvučnoj kadi jer su pre fine izrade unutra, oksidacija, bla,bla. obični karburator je logično jeftiniji jer nema elektronike, jedino nisan siguran jel ide obična kacavida ili neki specijalni alat, ali to se nabavi na aliexpresu za par eura. Upute za štelanje karburatora imaš na youtube, ista logika i za trimer
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,714
Na 535 RX i RXT je razlika u AV sustavu. Ne vrijedi isto pravilo kao za 545RX(T).

Bilo je i 545RXT bez auto tune-a (koliko znam).
Ak već kupuješ ovog a autotune-om, razmisli i o FS461. Podjednako težak ali ima veći krug košnje (52cm) i manje vibracija na ručkama.
 

Najnoviji postovi

Na vrh