• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Valtra

  • Temu pokrenuo Picek
  • Datum prvog posta
P

Picek

Guest
pf-steyr kaže:
.
Bio sam u vasem predstavnistvu u VT jer mi je relativno blizu ali sve je to tamo nekako neorganizirano...
VT bi bila Virovitica, jel tako? :?

misliš na PZ Sajmište?
jedno vrijeme je kod njih bio izložen jedan traktor..
ali oni su firma za sebe, nisu naše predstavništvo..

pf-steyr kaže:
.Sto se tice traktora moj prvi izbor je Steyr zbog vjerujem najbolje tehnologije i kvalitete (uz korak fendt-u),
ali cijena (uh uh uh)....

Zbog ove zadnje ali najvaznije stavke (uh uh uh) zanima me Valtra kao sto si sam napisao '' Dobar odnos ulozeno dobiveno '' naravno to me zanima za T seriju...

Treba puno razmisliti prije nego se donese ta odluka, i pogledat takoder i tvoju konkurenciju koja takoder ima solidne traktore...

Jel mi mosez napisat stranicu gdje se moze skinut prospekt od T serije
mogu ti ja na mail poslati prospekt na hrvatskom. a ukoliko želiš i na kućnu adresu..
samo mi na PM daj podatke..
a što se tiče rada s traktorom, naši kupci su nam uvijek najbolji referenti tako da ti mogu dati popis kupaca koji su ti relativno blizu a koji imaju Valtru..
a za probnu vožnju i bolji uvid u traktor( za sada nemamo u planu prezentaciju, eventualno tijekom ljeta ili na jesen) možeš doći u naš PSC u Bizovcu gdje imaju izloženi modeli T serije..
i jedan od servisera je tamo ako će ti što trebati podrobnije pokazati..
 
K

KRESO

Guest
pa da bila je ona jedna valtra u PZ-sajmištu čini mi se zelena ......moj stari ju je ogledao jedno 20 puta.... cjelu ju je oblizao ....he,he
 
P

Picek

Guest
KRESO kaže:
pa da bila je ona jedna valtra u PZ-sajmištu čini mi se zelena ......moj stari ju je ogledao jedno 20 puta.... cjelu ju je oblizao ....he,he
ako me pamćenje služi radilo se o crvenoj Valtri N 101H..
kasnije prodana na farmu u Dvor na Uni..
 
K

KRESO

Guest
hhhhhmmmm neznam.... pitati ću starog on se sigurno sjeća :mrgreen:
 
V

valtra

Guest
pf-steyr dodi u zupanju....i vidjet ces prezentaciju....inace u zupanji su tri valtre t serie...hehe...
 
K

KRESO

Guest
Picek kaže:
ako me pamćenje služi radilo se o crvenoj Valtri N 101H..
kasnije prodana na farmu u Dvor na Uni..

u pravu si kaže stari da je bila crvena..... neznam zašto sam ja zabrijao da je bila zelena :scratch
 
R

Ratarko

Guest
Prednje kotače nije trebalo udvajati jer traktor serijski ima 6 tona tako da nije pretežak .
Čuo sam da se stvara velika sila na prednjem trapu i mehanizmu za skretanje ... šta kaže taj čovjek , da li se osjeti na volanu , mislim kako to ide u praksi sa prednjim udvojenim kotačima i to još tako puno jedan prednji kotač od drugoga ?
 
V

valtra

Guest
e neam pojma sta kaze....stari je pricao sa majstorom i gledao kak to izgleda da na naseg proba namontirat......ja sam okolo slikao....hehe
 
Z

zrine892

Guest
a sta ste vi to radili sa valtrom?drljali nogometno igralište???;) ;) :)
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 
P

Picek

Guest
slike sa aerodroma u Puli gdje je isporučen traktor T 191. na slikama je sa Seppi sitnilicom težine cca 4300 kg

DSC02879.jpg


DSC02880.jpg


DSC02881.jpg


DSC02882.jpg


DSC02883.jpg


DSC02884.jpg


DSC02885.jpg


DSC02886.jpg


DSC02888.jpg


DSC02889.jpg


DSC02893.jpg
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
pre lijep je,,puno bolje mu stoji žuta nego crvena boja :)
 
V

Vujo

Guest
strojčina nema kaj i malčer je zakon koliko treba konja da ga goni???
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Da, baš mu dobro stoji žuta boja.

PICEK
Dal nosi ova valtra bez problema taj malčer?
KOlikog je zahvata?

Ovi dodani utezi sa strane su original Valtrini?
Dal ima twintrac, jer ako misli večinom radit s tim malčerom onda je šteta ak nema :scratch
Mislim da onaj od kojeg sam ja stavljao slike pod temo Lamborghini je trebao 230 ks :shock:
 

Najnoviji postovi

Na vrh