• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

VIRO-EXPO 2008-2009-2010

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
Imaš dobro zapažanje,lani je bilo samo 5 traktora,2 prikolice,1 rotodrljača i nešto malo malčera. To ti može potvrditi i forumaš Dino koji je bio lani samnom na sajmu.

prosle godine sam bio,na sajmu,,pa bilo tocno kako rekao par strojeva,,sad na slici,koliko vidim ima dosta strojeva,,:)
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Uh,to je vec sad,mogli bi kolega Dado 121 ja i još jedan naš forumaš: franc navratit kao i uvijek. :)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Kad planirate vi svi skupa???

Ja planiram ići, ajde da se dogovorimo pa se nađemo!!
 
B

Bobo

Guest
Ako vremenski uvjeti dozvole, mogo bi se i ja pojaviti... aj dogovorite se za dan ;)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Svake sam godine išao u nedjelju, tam tak i tak nebude gužve ni jedan dan.
Samo najvaljuju snijeg cijeli tjedan, neznam kakvo to bude, ali ja bi najvjerojatnije u nedjelju. Mogli bi se dogovorit svi skupa. Da čujem vas!
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
Hopaaaaaaaaaaa!
Dobil sem 2 ulaznice od agrokluba na njihovoj nagradnoj igri!

Hvala Agroklubu!
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
padaju ova bjela govna ko luda pa nece bit nista od sajma :madmana::madmana:
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Bude bude, bilo je hladnije i lošije vrijeme i bude dobar prodajni sajam. Ja izgledam idem danas. Slučajno ispalo pa se ubacio. Poz
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Hopaaaaaaaaaaa!
Dobil sem 2 ulaznice od agrokluba na njihovoj nagradnoj igri!

Hvala Agroklubu!

Gda peš??

Ja budem najvjerojatnije u subotu otišel, tj sutra.
 
B

Bobo

Guest
Ja sam mislio nedjelju cekati ali preko brda mislim da ce cesta biti UZASNA tako da mislim da necu ici :(

Veselio sam se izlasku iz kuce jer nemam nista zivo raditi ovih dana samo se po kuci vucem kao crknut. Gdje je sad onaj "batman" da pokupi pahuljice?!?
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
sto el dns nije niko bio da saznamo kakvo je stanje, el se isplati ic ili ne :mrgreen:
 
B

Bobo

Guest
jbg, ja ove godine ne dolazim. Bio je plan u nedjelju ali drugi se planovi isprepleli s mojima tako da nista ove godine od VT...
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
sto el dns nije niko bio da saznamo kakvo je stanje, el se isplati ic ili ne :mrgreen:

Bio ja. Po meni ima tri noviteta :) Jedan je sistem grijanja na koštice od koštičavog voća. Ispadne grijanje 700 m2 plastenika za 60 lipa - 9 kn / sat. Interesatno može se ložiti i granje iz voćnjaka, razne sječke i sl. Tako da je cijena energenta u nekim slučajevima i jeftinija. Hrvatski proizvod, cijena oko 50-ak tisuća kn + pdv. Snaga 150 kw. To je na štandu Herbasa. Mislim da ne moram navoditi da je kompletni sustav automatiziran i da sve radi automatika, od uzimanja ogrijevnog medija do reguliranja temperature! Na štandu Termoplina iz Srbije je novitet sijačica rasade na foliju. Uz malo priče i zagledanja, uvidili smo neke nedostatake koje se daju otkloniti i dodati još neke uređaje. Ova sadilica nije na bubanj, tako da neće rezati višlju rasadu. Proizvodač kaže da se čak može ispravljati rasada koja je zasađena ukoliko s malo na krivo zasadi ako je manji kontejner. Treči novitet i nije možda novitet nego zanimljivost. Naime od poljskog Ursusa nije došla nova gama traktora već pick up teretno vozilo. Koje u full izvedbi sa PDVom košta 150-ak tisuća kuna.

Dalje ima dosta auto kuća, stalnih izlagača i tako... Za djecu imaju bajke sa CDom za 10 kn i enciklopedije po slovima za 5 kn. Knjige stručne tematike su dosta skupe :( Tako da nisma ništa od knjiga kupio iako mi je to slaba točka :( Čini mi se da je malo manje izlagača ili su neki poznati zakupili manje prostore. Vidit ćete. Danas je fiš gratis, sutra lovački čobanac. Eto ako vas još štogod zanima pitajte. Slika nemam :( Mobitel mi ima neki virus kad uslikam neku sliku multiplicira mi x 250.

Jedino je šteta što domicilni proizvođači nisu napravili sajamski popust. Tako da su cijene iste kao na web stranici :( Leška nisam ispitivao jel ima kakav popust ali su i oni tamo...
Za ulaznicu morate izdvojiti 10 kn. Osječki sajam ne naplaćuje ulaz dok virovitički da.
 

Najnoviji postovi

Na vrh