• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

Bosko pl

Novi član
Tu od
19 Lis 2022
Poruka
1
pa ispustiš ulje iz hidraulika na najnižoj točci, i naliješ motorno ulje (nema veze jel 10 ili 15 w 40)...s desne strane imaš čep ispod zica di ga točiš, i mjerač da očitaš koliko si utočio...treba ti 8 litara. usput, promjeni ulje i u hidrauličnoj pumpi, a pripremi i 10 litara za getribu...vladimirci imaju odvojeno ulje za hidraulik i getribu, pa kad mijenjaš, promjeni sve...
Pozdrav ja se sada ubacujem u temu. Ako je sa desne strane kada se gleda od zada hidraulika, dali je na ljevoj strani cep od ulja za mijenjac?
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
za točiti je isto s desne strane na
ok,hvala,jos samo koje ulje u hidrauliku i pumpu :)
u sistem hidraulika ide super 3 od ine...ili neš slično, ne bira vladek...
u pumpu sae 90, isto ide i u getribu...
 

Filip Kereša

Novi član
Tu od
28 Stu 2023
Poruka
3
310763357_183150840885858_8952191101194026596_n.jpg

Vladimirec T25A 1984. godište...
 
Posljednje uređivanje:

Filip Kereša

Novi član
Tu od
28 Stu 2023
Poruka
3
Hvala, mi smo prvi vlasnici traktora ( moj djed) kupljen nov novcat u GEA Čakovec, a radnih sati samo da vidite sve Vam govori kolko je traktor malo radio. Sutra slikam unutrašnjost i radne sate!
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
Ajde, konačno se nekom nešto dogodilo na rusu...nevjerojatno, ali prilikom rada sa naletnim utovarivačem, uspjel je lik otkinuti donji nosač klipa...nezz zakaj to ne švasaju, ali nafektal me da mu dam cijeli zadnji kraj 🤣. IMG_20240212_151127.jpg IMG_20240212_151224.jpg
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Dešava se , ja sam ih isto prodao nekoliko isto koji su odvalili tu donju ušku.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
meni se čini da ruski inžinjeri nisu predvidjeli da će netko to otkinut, inače bi to bili posebno stavili na getribu, nije baš trebalo ovako cijela kvrga...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Pa nisu ni oni savršeni , najčešće puca kada ispadne osigurač i bolcna se izvuče na pola , onda luftovi i trzaji pa na kraju i zamor materijala.
I onda na sve to i naše shvatanje kako je vlatko smeće jer vidi čuda otpala mu uška nakon samo 50 godina eksploatacije u nehumano/terorističkim uslovima :hahah:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
1711578757442.png

frca gorivo na čep od boš pumpe...krasno...pol traktora mi zalije pod većim gasom...u leru može tuckat...
da naručim element?
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Za početak ispusti gorivo iz nje i naspi ulje do mjere pa čekaj da vidiš za koliko će opet propišati.
Tri stvari mogu da propuštaju , element , ili gumica ispod elementa ili AC pumpa.
Pa proberi šta je.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
AC pumpu imam u ormaru, znači to je!.... ;)
već duže vrijeme se borim s njim, kaplje li kaplje...i onda mi ostane bez goriva kad stoji duže vrijeme...
slijedi zabava, izvještaj nakon zabave... :p
 
Na vrh