• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenske prilike-neprilike

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
Bogme su bile nezgodne jutrašnje vremenske prilike.
Došel kolega da mu grijač u vožnji blinka, velim mu nekaj ti ne svetli. Pogledam nema štopa. Skinem lampu ali nemrem sijalicu izvaditi..... nekak sam ju izvadil ali eno je kraj peči, još se odmrzava.

 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,815
Vrijeme nastavlja s svojim iznenađenjima. Sad je polovica zime i temperatura kod mene je

Screenshot_20240125_140225_de.wetteronline.wetterapp.jpg
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,172
Malo prije sam došel iz voćnjaka. Tam imam jednu bajticu ispod koje su pčelice. Danas su izašle prvi puta ovo leto i baš su me razveselile.:love:
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,815
Viđam pčele več 2-3 dana, što doma što v goricama, a i jučer su 2-3 došle nam na stol, gore visoko, u šumi...
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,298
Biti ce izgleda veselo u jutro. Temp je vec sada blizu 0° a vedro je...moglo bi to dobro smrznuti do jutra...
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,098
Ma miriši na mraz...

Prošao sam prije par dana sa aminokiselinama i prihranom. I danas predvečer sam prošao aminokiseline + prihrana.

U teoriji do - 4 pomaže... Sad ćemo vidjeti ujutro na čemu smo...
 

Marko1986

Dobro znana faca
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
792
Ne znam koliko je ovu noc bilo minusa (na autu mi je krepal termometar za vanjsku temp), ali 15 do 6 sam debeli led strugal sa sajbe.
A kruske su kak mladenke, prekrasne u bijelom cvijetu. Bila im je prva bracna noc pa su najebale nocas
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,298
Nazalost ali nista neocekivano...nije ukazivalo na dobro kad su tak dugo bile visoke trmperature (preko 15°C)...znalo je biti tako i prije ali mozda dan dva...nedovoljno vockama da procvatu...
 

Najnoviji postovi

Na vrh