• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vtz 2048

Tu od
5 Sij 2013
Poruka
380
D.vece firumasi kupio Sam Traktor vtz2048 2003g ima kompresor Ali nema boce nigdje Dali je netko skinui,ili netreba biti,i Ako treba biti gdje bude

Screenshot_2023-11-18-16-56-40-389_com.google.android.apps.photos.jpg
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,547
s lijeve strane, između kompresora i stepenica je inače ugrađivana (gledano kad voziš traktor)
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
A ništa ti boca ni ne znači ako ne misliš stavljati kočioni sistem i na traktoru i na prikolici.
 
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
380
Ok hvala na odgovorima a taj sam traktor nedavno pa ništa ne znam,o njemu i ima samo dvije poluge za hidrauliku jeli ima on plivajući stav kao IMT,i kako mu nastimati dubinu oranja,ako nema dubinski tocak

A ne mislim stavljati kočnice jer mi nisu potrebne.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,547
hidraulika ti je kao i na malom vladimircu, zato trk u selo i pitaj na licu mjesta ljude kako rade...svako ima neki svoj način, a plivajući ti je kad skroz povučeš ručicu prema dolje
 
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
380
Ok,hvala a dubina kako se struje,nešto sam čiti da se na cilindru iz struje,a kod nas nema niko Vladimira,traktora
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,547
a imaš onaj leptirić na cilindru otraga, s njim možeš štelat...dok ga ne otkineš... 🤭
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Pogledaj između crijeva na klipu , ima pipak kao cigara , a njega pritišće leptir koji je na klipnjači i koji se pomijera po potrebi , ako već nije slomljen i nema ga nikako.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Pa sam si rekao da hoćeš bez dubinskog točka.

Ok hvala na odgovorima a taj sam traktor nedavno pa ništa ne znam,o njemu i ima samo dvije poluge za hidrauliku jeli ima on plivajući stav kao IMT,i kako mu nastimati dubinu oranja,ako nema dubinski tocak

A ne mislim stavljati kočnice jer mi nisu potrebne.
 
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
380
Ako može sto ne,imam IMT plug.bez dubinskog

Još jedno pitanje, onaj ceo sto bude ispred kabine sa desne strane kad se sjedi u traktoru jeli to za sipanje ulja,u mjenjač?
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,547
ja nemam ni leptirića, ni pipka, niti dubinski kotač, pa orem bez problema...na jednom mi je traktoru i prisilno spuštanje krepalo, svejedno ore... 🤭

slikaj taj čep koji te muči, ispred kabine ti je rezervoar goriva...ispod kabine s desne strane je čep za ulje getribe
 
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
380
Pozdrav forumasi kad upalim onu x brzinu i kad stisnem obje papuče Traktor nestaje,STA bi to mogli biti iako mislim da to nitko nije koristio jer ni prošli vlasnik nije znao ni da to ima,a toje Mi reko savoris kolega kome se ovom prilikom Jos jednom zahvaljujem
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,547
ne stišćeš obje pedale, probaj samo tu bliže volanu...možda nisu jednake, pa ti neće odvojit...a možda ti je i lamela dobila...
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,547
10 litara sae 90, čep je valjda s desne strane ispod kabine...na isti čep točiš i kontroliraš...il ga ima, il ga nema... ;)
 
Na vrh