• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zaštitna oprema u šumarstvu

F100666

Iskusan lik
Tu od
10 Pro 2014
Poruka
427
Imal sam Oregonove zaštitne hlače, remen tu nije previše pomagal jer su takve hlače ipak puno teže nego obične i kak god stegneš remen nema nikakvog učinka. Kad sam tregere kupil za njih, bilo je zeru bolje ali opet su padale ☺️
Tak da moj savjet je da kupiš treger hlače, nebitno koje marke. 😉 Bitno da štiti.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Ovo kupi i slatko spavaj🪵🐿️🙂🌞

 

pila

Aktivni član
Tu od
10 Srp 2023
Poruka
179
Kupujem kacigu za košnju trimerom i pilanje motorkom. Izbor san suzio na ove dvi Husqvarna Zaštitna kaciga, Functional
Neću je koristit toliko često al opet bi tio neku udobnost i da je prozračna jer uglavnom radim u ljetnim mjesecima. Uz to bi nosio i zaštitne sunčane naoćale. Nisam zakleti obožavatelj jedne marke pa m i to nije bitno. Moga bi izdvojit još koju kunu ali ako su ove ok onda radije nek ide u fond za aspen.
Vaši prijedlozi, savjeti i iskustva su dobrodošli.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,340
Imam sličnu ili je možda moja jeftiniji model i zadovoljan sam s njom, super sam se naviknuo i skoro da ne radim bez nje. Slušalice su ok, jedino da ima možda povez ispod glave ne bi bilo loše jer mi zna pasti kad se jako naginjem.
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,600
Ja imam Hq Classic i ok je, prozračna je,udobna je, nije teška, ne pada, iako ovaj mrežasti vizir baš i nije preporučljiv za košnju jer uspije proletjeti kroz njega sitnija zemlja ako naletiš na rov od krtica ili tako nešto. Jedina joj je mana što nikak neće sama da skoči na glavu pa više smeta u traktoru nego što ju koristim na glavuši...dok ne najebem Husqvarna Zaštitna kaciga, Classic
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,895
Ja također koristim istu, ali samo za radove u šumi, ponajviše kod obaranja za što je i ubiti namijenjena.
Što se tiče same košnje, to se slažem, kroz vizir mogu sitni dijelovi ući, pa može nastati problem, tako da ja osobno koristim zaštitne naočale.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Je li to stvarno guma ili samo tak piše za plastiku? Ove s poveznice su jako zgodne za snijeg, nemre u sare.

Koristim Borovo gumene čizme. Ima ih s filcem iznutra, a ako nije dovoljno toplo, broj veće i više (termo) čarapa. Kupujmo hrvatsko. ;)
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,033
S obzirom na cijenu tih sa tvoga linka i mojih mislim da se nisam zeznuo šta sam ih naručio, takve je stari dobivo od firme i taj filc nicemu ne sluzi po pitanju temperature, a mogu ti prenest dojmove kad dođu.Napravit recenziju😄
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Svatko zna kaj mu bolje odgovara. Ja se kod gumenjaka uvijek odlučim za pravu gumu umjesto plastike (nema informacije za Dunlop, nadam se da bude kada ih kupiš) koja s vremenom ispuca. Kak sam napisal toplina se može osigurati čarapama, višeslojno.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,580
Je li to stvarno guma ili samo tak piše za plastiku? Ove s poveznice su jako zgodne za snijeg, nemre u sare.

Koristim Borovo gumene čizme. Ima ih s filcem iznutra, a ako nije dovoljno toplo, broj veće i više (termo) čarapa. Kupujmo hrvatsko. ;)
I ja ih koristim godinama i prezadovoljan sam njima, imam i visoke i niske. 17015042009097004327371697546184.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh